Celkem 10 dní, 10 okének a v nich ukryté parádní hodnotné dárky. Od 29. listopadu do 10. prosince se každý všední den otevřelo jedno okénko Adventního dárkového kalendáře. A v něm se objevil dárek a počet cen, o které se daný den soutěžilo.

Po otevření prvního adventního okénka jste měli šanci získat pomocníka do domácnosti, kterého jistě ocení každá správná hospodyňka. Vileda Jet Clean vysavač a mop na podlahy totiž vysává a vytírá najednou!

Druhý den, tedy poslední listopadový, se hrálo o Vileda balíček. Značka Vileda přichystala pro čtenáře Blesku speciální balíček, který obsahoval tři pomocníky do domácnosti: Vileda TURBO sada mop + kbelík na podlahu, Vileda Infinity FLEX sušák na prádlo 30 m a Vileda Total Reflect Plus žehlicí prkno.

První prosincový den byl v adventním kalendáři věnován ženšenu. Tři šťastní výherci obdrželi Poukázku na nákup řady GINLAC z korejského ženšenu. Právě korejský ženšen je rostlina, která je považována za základ asijské medicíny. A to již 5000 let. Ve staročeštině se mu říkalo všehoj lékařský a také jeho botanický název Panax Ginseng je složen z řeckých slov Pan „vše“ a Axos „léčit“. Při překladu z čínštiny samotný název ženšen znamená „kořen života“.

Výhru z 2. prosince ocenili především ti, kteří si na začátku adventu nestihli vánočně vyzdobit svůj domov. Firma Retlux přesně pro ně sestavila speciální sadu vánočních dekorací. Součástí balíčku, který byl nazvaný Vánoční dekorace Retlux, byl 180cm sněhulák se 160 LED světýlky, LED vánoční řetěz s kuličkami, betlém s LED světýlkem, dále pak girlanda s přírodní dekorací, vánoční sada stromečků a nakonec LED hvězda o průměru 60 cm.

V pátek 3. prosince měli čtenáři Blesku šanci získat sušičku Beko HygieneShieldTM DS8539TU, která je vybavena UV světlem, jež lze použít při klasickém sušení, ale i při „osvěžení“ suchého prádla. A k tomu ještě pákový kávovar Beko CEP5152B.

Následující všední den, tedy 6. prosince, se soutěžilo o další zajímavý balíček. Tentokrát kosmetický, který sestavila společnost Yves Rocher, a jednalo se o balíček produktů péče o pleť Riche Créme. Právě řada Riche Créme byla vyvinuta speciálně pro potřeby zralé pleti, kterou trápí výrazné projevy stárnutí.

I 7. prosince se pod okénkem adventního kalendáře ukrýval balíček. Tento si přichystala značka Yenkee a nazvala ho „Protože vaše kancelář není vždy v kanceláři“. A o co se hrálo? Set obsahoval multifunkční batoh vhodný pro 15,6“ notebook, sadu bezdrátové klávesnice a myši, 3 v 1 bezdrátovou nabíjecí stanici a víceportový adaptér 8 v 1 USB typu C.

Další den byl věnován opět balíčku – tentokrát od firmy Sencor. Hlavní hvězdou byly digitální LCD zápisníky SXP 040 v černé a bílé barvě. Ve vánočním balíčku výherci našli troje sluchátka (plně bezdrátová SEP 520BT, další dvoje pak bluetooth stereo SEP 710BT GR (zelená barva) a SEP 710BT BL (modrá barva)). Předposlední položkou na seznamu byl prodlužovací buben SPC 50. A poslední byla čelová svítilna SLL 55 GREY.

Předposlední den se soutěžilo o trampolínu od firmy Marimex – konkrétně o typ Marimex Premium 305 cm, která má nosnost 150 kg a kterou by pod stromečkem ocenilo každé dítko! Tato trampolína je totiž tak velká, že se na ni vejdou děti i s kamarády. A rodiče jistě uklidní její bezpečnost…

Poslední okénko adventního kalendáře (10. prosince) bylo věnované rodičům! Značka Rotkäppchen totiž sestavila speciální vánoční balíček, který obsahoval 4 kartony sektu, bubble stop, set sklenic, chladicí box a chladicí obal. Jaká by to byla štědrovečerní hostina bez správného přípitku?