Kat Von D Beauty jsou kvalitní produkty, které jsou hvězdami na kosmetickém nebi. Tady jsou čtyři nejzářivější:

1.Tattoo Liner

Ničím jiným na světě nevytvoříte tak dokonalé oční linky, jako právě Tattoo Linerem od Kat Von D. Tattoo Liner je jako kouzelná hůlka, kterou vyčarujete ty nejostřejší a nejdéle držící oční linky EVER!Dnes už ikonický produkt prostě musíte ve své kosmetické taštičce mít. Revoluční vysoce pigmentovaná formule je voděodolná a drží skoro jako tetování. Špička Tattoo Lineru je vytvořena z těch nejjemnějších štětinek, které jsou spojeny v ostrém hrotu. To je klíč k vytvoření těch nejpreciznějších čar, které ocení nováčci i profesionální make-up artisti.

Tatoo liner
Tatoo liner
Autor: Sephora s.r.o.


2.Lock-it Foundation

Make-up Lock-it je skutečným zámkem, na který se můžete spolehnout. Jedna malá kapka je vše, co potřebujete pro dokonalé sjednocení barvy vaší pleti a sametový efekt. Krytí tohoto make-upu je tak úžasné, že vydrží 24 hodin a skryje dokonce i tetování. 

Lock-it Foundation
Lock-it Foundation
Autor: Sephora s.r.o.

3.Everlasting Liquid Lipstick

Ikonická rtěnka Everlasting Liquid Lipstick se nikdy neomrzí a navíc zůstává dokonalá po celý den. Tato rtěnka vytváří po nanesení perfektně matný look, který vydrží 24 hodin. Navíc je velmi příjemná, protože je doplněna přírodními zvlhčovači, vitamínem E a slunečnicovým voskem.

Everlasting Liquid Lipstick
Everlasting Liquid Lipstick
Autor: Sephora s.r.o.

4.Shade + Light Countour Palette

S touto paletkou vám půjde konturování obličeje úplně samo. Obsahuje 3 odstíny pro contouring, které vytváří přirozené stíny. 3 další odstíny pro highlighting zase dodají pleti měkkou svítivost a úžasné zvýraznění. Sametové, nemastné a lehoučké odstíny krásně splynou s pletí a zvýrazní rysy vaší tváře.

Shade + Light Countour Palette
Shade + Light Countour Palette
Autor: Sephora s.r.o.

Kat Von D Beauty je už nyní dostupná na www.sephora.cz.