Františkovy Lázně, Luhačovice, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Poděbrady nebo třeba slovenská Bojnice. Tady všude i jinde si díky nabídce portálu Sleviště.cz můžete užívat naplno lázeňské péče i když nemáte mnoho času ani peněz. Krátkodobé pobyty pro dva v luxusních hotelech si teď můžete dopřát i za méně, než polovinu původní ceny!

Náš tip: Nechte se v Poděbradech rozmazlovat čokoládou i pivem

Představte si spojení výjimečné relaxace, čokoládového hýčkání, unikátní pivní koupele a dalšího rozmazlování. Přesně tahle snová představa se promění v realitu ve světově známém lázeňském městě Poděbrady. Užijte si tři nezapomenutelné dny s 46% slevou!

Ubytováni budete v krásných a komfortních dvoulůžkových pokojích. Můžete si vybrat, zda budete bydlet  v pensionu Zámek Flídr nebo hotelu Soudek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizí. Na pokoji si můžete vychutnat láhev sektu. Součástí balíčku jsou i výborné snídaně.

Pivní koupel v dřevěné kádi pro vás bude nezapomenutelným zážitkem.

Koupel má výborný účinek na regeneraci kůže, vlasů, nervového systému, odstranění bolestí kloubů a detoxikuje organismus. Pány jistě potěší i neomezené popíjení piva Bernard! A dámy, zatímco váš partner bude naložen v pivní koupeli, vy si vklouznete do vany plné čokolády. Ta vyvolá pocit blaženosti, klidu a ztišení. Součástí pobytu jsou ovšem i mnohé další procedury, pobyt si můžete také zpříjemnit procházkami lázeňským městem a parky.