Tereza Černochová a Dominik Vodička se rozhodli, že do příštího kola opravdu nepodcení vůbec nic. Makají proto opravdu poctivě. Na svých instagramových profilech prozradili fanouškům, že areál opouštějí až pozdě v noci a ráno už se zase dávají do práce. 

Černochová a Vodička sdíleli ve stories krátké video z nedělního večera, kdy opouštěli soutěžní areál až krátce před půl jedenáctou v noci. 

„Kde jsme?“ ptala se Černochová Vodičky. „Česká televize, Kavčí hory, Na Hřebenech 2, nebo jak se to tady jmenuje,“ odpověděl jí tanečník. „A kolik je hodin?“ ptala se dál Černochová na videu pro fanoušky. „Prosím tě, teď je 22:21 asi,“ odpověděl opět Vodička.

Hodíme hlavu na gauč a nikam nepůjdeme

„A kam jdeme?“ následovala další otázka. „Jdeme domů a zítra zase v 8:30 tady zpátky. Takže tady možná hodíme hlavu na gauč a nikam ani chodit nebudeme,“ žertoval unavený tanečník. „Tak asi jo, tak dobrou,“ rozloučila se zpěvačka se sledujícími.  

Ráno si pak role prohodili. „Teri, kde jsme?“ ptal se v pondělí ráno Vodička na podobném videu Černochové. „V České televizi, na Kavčích horách, Na Hřebenech něco,“ specifikovala jeho partnerka. „Znova a znova,“ ulevil si Vodička. 

„Kolik je hodin?“ ptal se své tanečnice a ta odpověděla, že je 9:04. „Kam jdeme?“ ptala se na oplátku zpěvačka. „Na zkoušku, Paraple, dámy a pánové. Už to jede, to bude super,“ prozradil mladý tanečník. 

Příští večer totiž bude charitativní na podporu Centra Paraple. Jisté je, že se u pečlivě pracujícího páru mají diváci určitě na co těšit. 

VIDEO: Veronika Lálová a její rozsáhlá sbírka bot

Video
délka: 04:33.60
Video se připravuje ...

Veronika Lálová - sbírka bot Kisa Císařová

Fotogalerie
124 fotografií