Daliborovi dává StarDance pořádně zabrat. Dokonce se vše podepsalo už i na jeho vzhledu, jelikož už tak dost vyhublý herec ztrácí další kila. „Naštěstí jsem na váze dlouho nebyl, ale je pravda, že mi teď upravovali frak, tak možná tam ještě něco zmizelo,“ odtajnil.

Kvůli tomu nemá dost sil, a tak musel alespoň dočasně omezit své oblíbené sportovní aktivity, odložit běžecké boty a místo toho se na tréninky StarDance dopravovat autem. Někdy dokonce bere s sebou i svou taneční partnerku Alici Stodůlkovou (30), která ho očividně na parketu moc šetřit nebude.

„Při každém tanci máme zvedačku, a pokud se mi podaří partnerku udržet ve vzduchu, tak je to fajn. Vždy je to o nějakém švihu a technice. Ale abych ji zvedl jako pytel cementu, tak na to sílu samozřejmě nemám,“ popisoval Gondík, který teď veškerou energii dává právě do taneční soutěže.

VIDEO: Dalibor přiznal, jak zvládá StarDance: Po rychlém startu přišly krize!

Video
délka: 03:38.31

Dalibor Gondík ve StarDance: Po rychlém startu přišly krize! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
60 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí začala v sobotu 13. října. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.

Kdo vypadl:

Monika Bagárová Daniela Šinkorová Adam Mišík Richard Genzer Dalibor Gondík Daniela Písařovicová Veronika Arichteva