Už před časem Dalibor Gondík zcela změnil svoji životosprávu, začal běhat jako šílený a postupně se ztrácel před očima. Nyní je vyhublý a šlachovitý a váhu postupně ztrácí i během tréninků StarDance.

Naštěstí jsem na váze dlouho nebyl, ale je pravda, že mi teď upravovali frak, tak možná tam ještě něco zmizelo,“ řekl Blesk.cz moderátor a ukázal, jak mu padají kalhoty.  „Ale myslím, že z očí nezmizím,“ dodal se smíchem.

Ztráta váhy jde ale ruku v ruce se silou, a to je další tvrdý oříšek pro Gondíka. „Při každém tanci máme zvedačku, a  pokud se mi podaří partnerku udržet ve vzduchu, tak je to fajn. Vždy je to o nějakém švihu a technice. Ale abych ji zvedl jako pytel cementu, tak na to sílu samozřejmě nemám,“ podotkl s tím, že Alici Stodůlkovou už několikrát upustil.  

Video
délka: 03:38

Dalibor Gondík Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
52 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí začala v sobotu 13. října. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.

Kdo vypadl:

Monika Bagárová Daniela Šinkorová Adam Mišík Richard Genzer Dalibor Gondík Daniela Písařovicová Veronika Arichteva