Aňa Geislerová premiéru pojala jako za starých časů. Hlavní role jí patřila nejenom na plátně snímku režiséra Rudolfa Havlíka, ale i na mejdanu. V půlce filmu potají opustila sál, přece jenom už ho několikrát viděla, a usadila se do společnosti módní návrhářky Tatiany Kovaříkové (55), která pro filmovou prezidentku navrhla veškeré outfity. 

Dokonce i na premiéru Aňu oblékla. Měla nádherné černé šaty s odhalenými rameny, které doplnila šperky Cartier za milion korun. Bylo to decentní, přesto velmi elegantní a šmrncovní. 

Černá barva mi pro dnešek přišla ideální a věřím Táně, takže nebylo co řešit,“ řekla Blesku herečka a před premiérou se na sociální síti svěřila s výbornou historkou ze života. „Včera jsem procházela mezi regály v supermarketu a u pečiva nakupoval starší manželský pár. Pán stál s vozíkem a paní zrovna zavazovala do pytlíku rohlíky. Zaregistrovala mě, jak kolem ní procházím a zcela v klidu téměř lakonicky pronesla směrem k pánovi “Hele Jirko, prezidentka prošla.” A to udělalo rohlík na tváři mně. Já často slyším Aňa nebo Geislerka, ale tohle mě fakt pobavilo a potěšilo. A doufám, že vás pobaví a potěší náš film.“ 

VIDEO: Jaká je Prezidentka Ani Geislerové? Silná i křehká, ale hlavně lidská

Video
Video se připravuje ...

Jaká je Prezidentka Ani Geislerové? Silná i křehká, ale hlavně lidská Bioscop

Na mejdanu se skvěle bavila nejenom hlavní hrdinka, ale i její filmová bodyguardka Vanda Chaloupková (31). V šedých lesklých šatech na špagetová ramínka s hlubokým výstřihem měla co dělat, aby svá ňadra uhlídala. „Tohle byla konečně moje první velká filmová role a já si ji užila, i když příprava na ochránkyni prezidentky byla náročná, ale stála za to,“ netajila Blesku půvabná herečka s asijskými kořeny, kterou diváci znají ze seriálů Slunečná či Modrý kód. 

Od barového pultu se nehnula ani herečka Zuzana Stivínová (48) s manželem Lukášem. Vína bylo dost, a tak jí berličku nedělal jen manžel, ale i smeták. Ano, skutečné koště na zametání. 

Premiéru si nechal ujít Ondřej Vetchý (60). Ne že by mu byl film ukradený, ale v ten večer se s divadelními prkny v Činoherním klubu loučil Petr Nárožný (84), který s Ondřejem hraje v představení. A tak ten večer společně naposledy hráli, což si pochopitelně nemohl nechat ujít.

Fotogalerie
142 fotografií