„Mám rád buď opravdu minimalismus, jako je u mě doma, nebo naopak extrémní protipól, jakým je styl starých zámků. Všechno absolutně přeplácané a jeden velký kýč. To mám rád. Buď to, nebo to, nic mezi tím. U sebe doma jsem se rozhodl, že chci interiér čistý, bílý, prostorný. Myslím, že to dává dobrou energii,“ svěřil Blesku Tadeáš Kuběnka, jak přistoupil k zařizování svého bytu.

„Můj život je hrozně chaotický a hektický. Takže jsem rád, že aspoň můj byt je klidný a uklidňující,“ má jasno influencer. Přestože bílá interiéru dominuje, není zde jedinou barvou. U bílého jídelního stolu stojí dvě šedá polstrovaná křesla. „Nechtěl jsem, aby to tu působilo jako v nemocnici,“ směje se Tadeáš Kuběnka, který barevný vtip vnesl i do kuchyňského koutu.

Veškeré hrnce na vaření i jednu pánev má vítěz reality show v růžové barvě. „Když tu něco není bílé, šedé nebo černé, je to růžové nebo fialkové. Jako třeba svíčka od kamarádky Sugar Denny,“ prozradil influencer, který umí sobě i druhým vytvořit na obličeji bezchybný make-up. Co se týče koupelny, ta byla kompletně vybavená, než se do bytu Tadeáš nastěhoval.

A za to je velmi rád. „Byla tu i pračka. Jediné, co jsem kupoval, jsou přípravky, které používám na mytí a úpravu vlasů. A taky koš na prádlo. Jinak tu všechno bylo a díkybohu to ladilo. Kdyby byla koupelna hnusná, nenastěhoval bych se sem,“ svěřil Tadeáš, jak moc důležitá je pro něj podoba koupelny. Přičemž ta jeho je spojená i s toaletou. V Tadeášově bytě ovšem chybí jedna zásadní věc.

Vítěz reality show pro influencery nemá televizi. „Nevím, jestli to je dobou, já ale na všechno koukám přes počítač nebo na telefonu. Už mi pár kamarádů říkalo, že by to tady chtělo televizi. Já si ale zase říkám, že kdybych sem na bílou stěnu dal černou televizi, vypadalo by to blbě,“ svěřil influencer, který má zcela jiný plán než pořízení televize.

Objednal si totiž projektor. „Chci mít na bílé zdi projektor, abychom večer mohli s influencery koukat a dělat si movie nights,“ těší se Tadeáš Kuběnka. A dokud nemá projektor a omrzí ho koukání do počítače či mobilu, sedá si na balkon a kochá se výhledem na okolí. „Když je hezky, sedím tam jako důchodce a jako Kelišová koukám do oken sousedům. Těším se na léto, až bude hezky. To si tam budu lebedit po večerech s vínem a kamarádkou a vítězkou Like House 3 Simonou,“ plánuje si Tadeáš Kuběnka.

VIDEO: Kartářka v LIKE HOUSE! Co vyvěštila Dominice Myslivcové?

Video
délka: 01:16.45
Video se připravuje ...

Kartářka v LIKE HOUSE! Co vyvěštila Dominice Myslivcové? FTV Prima

Fotogalerie
36 fotografií