„Dnešní večer rozhodně nebude pro mladší diváky. Nahlédnete totiž do světa krásy pro dospělé,“ uvedla středeční epizodu LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW virtuální moderátorka Lucia. A jak řekla, tak se skutečně stalo. Vilu navštívily čtyři Playboy playmates – Bára Karlíková alias Angii, Veronika Basileiou, Karolína Huvarová a Lady Dee.

VIDEO: Like House 3 navštívily žhavé playmates

Video
Video se připravuje ...

Like House 3 navštívily žhavé playmates TV Prima

Modelky do vily přišly nejen rozproudit zábavu, ale také naučit influencery pózování před fotografem. „Dneska jsme přišly udělat nějakej bordel, binec. Uvidíme, co se stane,“ smály se modelky ve zpovědnici. Zatímco kluci byli z návštěvy nadšení, u některých soutěžících bylo znát zklamání. „Čekala jsem hezké chlapy, tak třeba někdy příště,“ povzdechla si Dominika Myslivcová (27). Ta brzy vilu opustí a její místo natrvalo zaplní bývalá pornohvězda Silvia Dellai (28).

Vzrušený Sebastian

Během večera došlo i na několik komplimentů. Modelky upoutaly Sebastianovy rty. „Máš velký, hezký pysky,“ shodly se dámy. „Trošku jsem se styděl na začátku, ale pak jsem se rozpovídal. Vzrušený jsem byl v hlavě. Bylo to příjemné potěšení, ale samozřejmě se umím kontrolovat,“ hodnotil zpětně večer Sebastian Lyang.

Soutěžící si v průběhu večera za pomoci modelek vyzkoušeli pózování před fotografem po vzoru focení pro časopis Playboy. Pro Dominiku Myslivcovou nebylo Playboy focení žádnou novinkou. Její fotografie, včetně titulní strany, se v časopisu objevily na začátku roku 2020.

VIDEO: Like House 3 navštívily žhavé playmates

Video
Video se připravuje ...

Like House 3 navštívily žhavé playmates TV Prima

Fotogalerie
74 fotografií