Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. LIKE HOUSE bude televize Prima vysílat od 6. dubna každý všední den v 17.15.

Reality show LIKE HOUSE je jedinečný formát, který nemá v českém televizním éteru obdoby. Skupina influencerů bude trávit společný čas v jedné vile za přítomnosti kamer, a diváci tak budou mít možnost dívat se pod ruce tvůrcům obsahu a zábavy, které sledují na sociálních sítích stovky tisíc lidí. „Přinášíme na obrazovky unikátní pořad, který má ambici zaujmout nejen mladé diváky, ale také jejich rodiče. Těm jsou sociální média často vzdálená, a díky této reality show konečně poznají současný svět mladých lidí,“ říká programový ředitel televize Prima Roman Mrázek.

Každá epizoda nové reality show bude postavena na třech základních pilířích. „Zaprvé bude štáb natáčet každodenní život influencerů. Zadruhé uvidíme, jak se vypořádají s úkoly a výzvami, které odkryjí jejich pravý charakter, a zatřetí budeme sledovat jejich boj o diváckou přízeň a výhru ve výši půl milionu korun,“ vysvětluje kreativní producent Pavel Nosek.

A kteří influenceři se do vily na začátku dubna nastěhují? Tomáš Běhounek (Tomi, @imtomi_), Lada Horová (Láďa, @laaduska_official), Adam Kajumi (Adam, @adamkajumi), Marie Rosecká (Maru, @maru_rosecka), Barbora Stříteská (Barča, @barbarastriteska), Jan Svěcený (Honza, jenisek_) a Marek Valášek (Marek, @datel_marek).

Každý ze soutěžících bude svou osobností a vystupováním bojovat o přízeň diváků, kteří prostřednictvím hlasování určí vítěze. Aby diváci měli možnost influencery dobře poznat ze všech stránek a pečlivě se rozhodnout, komu dají svůj like, čeká soutěžící celá řada úkolů a výzev. „Cílem je, aby influenceři vystoupili ze své komfortní zóny a překonali sami sebe. Třeba je vyzveme, aby se otužovali nebo skočili padákem,“ přibližuje kreativní producent Pavel Nosek. „A samozřejmě, když spolu budou mladí lidé žít na jednom místě, začnou se mezi nimi utvářet vztahy, sympatie i antipatie,“ dodává.

Zpestřením pro soutěžící i diváky budou hosté, které produkce bude průběžně do vily zvát. „Každý z hostů bude mít za úkol něco trochu jiného, podle oboru, ve kterém vyniká. Pozveme třeba profesionálního choreografa, který účastníky naučí taneční dovednosti, nebo zpěváka, který je pomůže rozezpívat,“ říká Nosek. Influenceři se také, pokud to epidemiologická situace dovolí, podívají na nejrůznější místa mimo vilu. Svou fyzickou zdatnost si například otestují v lanovém centru.

Divácké hlasování bude probíhat prostřednictvím speciální mobilní aplikace. Divák bude mít během vysílaní každé epizody k dispozici dva lajky a jeden dislajk, kterými ohodnotí aktuální chování jednotlivých influencerů. Na konci celé reality show se lajky-hlasy sečtou a ten soutěžící, který jich bude mít nejvíc, se stane vítězem a obdrží výhru ve výši půl milionu korun. V aplikaci diváci najdou také další obsah související s děním ve vile.

Influenceři se společně nastěhují do vily nedaleko Berouna ve Středočeském kraji. K dispozici budou mít tři ložnice, dvě koupelny, terasu, posilovnu, saunu, bazén i vířivku. O romantické momenty se postará zahrada se spoustou zákoutí uprostřed křivoklátských lesů s výhledem na hrad Točník. Součástí vily bude i místnost nazvaná „zpovědnice“, ve které se účastníci svěří kameře, aniž by je slyšel kdokoli jiný. Můžou tak bezpečně odhalit své pocity i soutěžní strategie.

VIDEO: Prima uvede reality show LIKE HOUSE! V hlavních rolích se představí influenceři Adam Kajumi, Datel a další

Video
Video se připravuje ...

Prima uvede reality show LIKE HOUSE! V hlavních rolích se představí influenceři Adam Kajumi, Datel a další FTV Prima

Fotogalerie
50 fotografií