Martině se dařilo dlouho svého partnera tajit, ale když zveřejnila, že je v jiném stavu, tak šla s pravdou ven. Její srdce si získal o 14 let mladší muzikant Josef Vařeka. 

Dát nás dohromady byl nápad Martiny Gavriely a Marcuse Trana, se kterým má Pepa projekt Stellarz. Jednou jsme u mě grilovali a kluk přijel s kytkou na námluvy. Brala jsem to spíš na lehkou váhu a smála se tomu. No a pak jsem se pořád smála a smála a teď čekáme dítě,“ pochlubila se Blesku Pártlová. 

A zatímco jejích fotek je na sociální síti nespočetně, tak na první společnou s Pepou si její příznivci počkali. Ale nakonec to klaplo, když se dostali do ateliéru fotografky Kateřiny Novákové. 

VIDEO: Bazén i vinný sklep: Martina Pártlová se při stavbě domu nedrží při zemi! Na kolik to vyjde?

Video
délka: 02:59.28

Bazén i vinný sklep: Martina Pártlová se při stavbě domu nedrží při zemi! Na kolik to vyjde? Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Všem, Josefům, Josífkům, Pepíkům, Pepčům, Pepům, Pepíčkům, Pepinům, všechno nejlepší k svátku. Já na to trošku zapomněla, ale slibuju, že příští rok už se to nestane,“ okomentovala společný snímek Martina. Oba dva jsou oblečeni v rockerském stylu a neskutečně jim to sekne.  

Pecka foto, pecka outfit..,“ napsala manželka Romana Vojtka (48) Petra (34). Ale kromě toho, že jim to oběma sekne, si fanoušci všimli i něčeho jiného. „Krásná fotka. Ale první čeho jsem si všimla ty prsa,“ píše jedna ze sledujících. „Konečně vidíme tvého kluka. Jste hezký cool pár,“ shodují se. 

VIDEO: Martina Pártlová je v karanténě za vodou: Na účtu má pořádnou sumičku!

Video
délka: 23:54.72

Martina Pártlová je v karanténě za vodou: Na účtu má pořádnou sumičku! Markéta Reinischová

Fotogalerie
56 fotografií