Jako jeden z prvních dorazil do Lucerny někdejší sporťák televize Nova Václav Tittelbach, rovnou s partnerkou, která na něj »práskla«, že se mu už do společnosti nikdy moc nechce. Tentokrát ale dorazili s předstihem, aby vyřídili parkování v klidu.

Také prozradili, že Ondřeje Vetchého na premiéře rozhodně neuvidíme, shodou okolností měl totiž právě derniéru v nedalekém Činoherním klubu, kde se loučil s Petrem Nárožným – ten totiž po letech divadlo opouští.

V černé róbě od Táni Kovaříkové dorazila hlavní hvězda Aňa Geislerová. Když zjistila, že si ji všichni přítomní opravdu dokážou představit jako skutečnou hlavu státu, odpověděla jednoduše: „Blázni! Jsou to všichni blázni.“ Sama návrhářka na premiéře též nechyběla.

Moc to slušelo i malé »dvojnici« Geislerové, tedy její filmové dceři Denise Biskupové. Tu přišel podpořit spolužák. Na podporu partnerky, rovněž herečky, Zuzany Kanócz, se mohl spolehnout i slovenský herec Juraj Loj. Přišel ale v předstihu a prozradil, že Prezidentka je jeho prvním romantickým filmem. Sám se dokázal namluvit, takže nemusel být do češtiny předabován. „Děti jsou doma v Bratislavě, s mými rodiči,“ prozradil mimo jiné Blesku. 

Natáčení bylo velkou školou pro Vandu Pilař Chaloupkovou, která zatím měla na plátně jen menší role, a tak Prezidentku považuje za svůj první film. „A rovnou s Aňou a s Ondrou,“ smála se a přiznala, že snímek už viděla a oplakala ho. „Plakala jsem dojetím a možná se budu dojímat zase,“ netajila se tím, že je velmi emotivní. Kdyby ji emoce přemohly, pomocnou ruku jí podá jistě její partner Honza, kterého měla s sebou.

Je prý podnikatelem. „Dělá toho víc, je moc šikovnej, kreativec,“ rozplývala se nadšením Vanda, kterou si diváci pamatují i z Ordinace v růžové zahradě 2 či ze Slunečné. Tam byla za drsňačku a stejně tak i v Prezidentce. Kvůli roli bodyguardky totiž musela trénovat i box. „Odjela jsem kvůli tomu do Thajska, trénovat s mistrem světa,“ odhalila brunetka.

Nesměl samozřejmě chybět ani režisér snímku Rudolf Havlík, dále herci Oskar Hes či Jiří Štrébl. V modré róbě zazářila na červeném koberci také jedna z největších hvězd seriálu ZOO Michaela Pecháčková. V odvážném modelu, odhalujícím většinu zad, dorazila krásná Kateřina Mátlová neboli Kate Matl.

Podívat se přišli také moderátor a novinář Honza Dědek, ředitel České televize Petr Dvořák či herečka Jitka Asterová

Aréna hvězd – Největší koncertní bomba už v září 2022! Michal David, Monika Absolonová, Dalibor Janda a spousta dalších. Vstupenky si zajistíte ZDE! 

Fotogalerie
75 fotografií