Premiéra filmu Elvis, což je životopisný hudebně dramatický snímek o stejnojmenném hudebníkovi, který si dokázal podmanit celý svět, žít rychle a zemřít mladý, proběhla včera v pražském kině IMAX ve Floře. Zfilmovaný osud talentovaného muzikanta, kterého ztvárnil Austin Butler (30), si na velkém plátně nenechalo ujít několik osobností českého (nejenom hudebního) šoubyznysu.

Pro tuto událost se do dlouhých proužkovaných šatů, které připomínaly trošku košili po dědovi, oblékla zpěvačka Anna Slováčková (26), na hluboký dekolt, v němž vynikly její přírodní vnady, vsadila modelka a příležitostná herečka Barbora Mottlová (35) a v doprovodu manžela se dostavila operní pěvkyně Andrea Tögel Kalivodová (44). Dorazila také nestárnoucí pěnice Heidi Janků (59) v letních modrých šatičkách, které doplnila výraznými červenými střevíčky a trochu neladící bíle proužkovanou kabelkou.

VIDEO: Trailer k filmu Elvis

Nechyběli pochopitelně ani slavní pánové. Mezi nimi například herec a zpěvák Jan Kříž (36), jenž se vzdor letnímu počasí dostavil v kožené bundě, herec Bořek Slezáček (55) či zpěvák Pavel Vítek (59) s manželem, producentem Janisem Sidovským (54). Svými svaly pak okouzloval přítomné dámy (a také Aničku Slováčkovou, která si s ním s gustem zapózovala) model Matyáš Hložek (28), syn známého zpěváka Stanislava Hložka (67) a zároveň vítěz soutěže Muž roku 2017.

Fotogalerie
36 fotografií