Pátek 14. června 2024
Svátek slaví Roland, zítra Vít
Oblačno 20°C

Aňa Geislerová jako Prezidentka. Podívejte se na luxusní róby, které ve snímku předvede

/
 • Aňa ve filmu Prezidentka
  23. května 2022 ● 11:35

  Už za měsíc se na plátnech kin objeví Aňa Geislerová (46) v desítkách šatů od módní návrhářky Tatiany Kovaříkové. Bude to v rámci romantické komedie Prezidentka, a jak už název napovídá, půjde o elegantní stylové kostýmy.

 • 1.

  Aňa a Ondřej Vetchý

  Až budu velká, budu prezidentkou!! A budu mít kluka, co vypadá jako čert!“ okomentovala společné fotky s Ondřejem Vetchým Aňa Geislerová

  Romantickou komedii Prezidentka režíroval Rudolf Havlík, který si přízeň diváků získal již filmem Pohádky pro Emu (2016). Do hlavních rolí obsadil zkušené a oblíbené herecké hvězdy Aňu Geislerovou a Ondřeje Vetchého.

 • 2.

  Červený kostýmek

  Aňa Geislerová v desítkách šatů od módní návrhářky Tatiany Kovaříkové. 

  Na tuhle nabídku jsem okamžitě kývla. Je to přesně moje parketa. Oblékat jednoduché, stylové šaty, které se na prezidentku hodí,“ svěřila se Tatiana Kovaříková s tím, že modelů se muselo připravit opravdu hodně. „Kostýmů se našilo velké množství, v každém obraze jsou totiž jiné šaty,“ dodala návrhářka.

 • 3.

  Šaty na tiskovku?

  Aňa Geislerová si takový výběr šatů jako milovnice módy užívala. „Táňa má velké zkušenosti a dokáže vytvořit takovou eleganci a ženskost, že jsem nevěděla, jaké šaty si vybrat dřív,“ svěřila se herečka. „Byly tam dokonce jedny, u kterých jsem si říkala, že bych si je určitě ráda vzala někam na tiskovku. Nebo na podobnou příležitost, kde je potřeba být elegantní, a přesto v něčem neformální,“ dodala s obdivem.

 • 4.

  Aňa fušovala do navrhování

  Sama se dokonce zapojovala i do diskuse o finální podobě kostýmů. „Všechno jsme konzultovaly s Aňou na kostýmních zkouškách, kde se ladily i doplňky. Brože na šaty, šperky, boty. Herec se v kostýmu musí především dobře cítit. Nikdy je nenutím, aby si vzali na sebe něco, v čem se cítí nesví,“ svěřila se návrhářka.

 • 5.

  Inspirovala se u skutečných prezidentek

  Tatiana Kovaříková se při tvorbě kostýmů inspirovala nejen u nás nebo u sousedů. „Inspirovala jsem se celosvětově. Vycházela jsem z toho, že tento styl by měl být velmi jednoduchý, elegantní, nerušící a zároveň hezký.  Paní prezidentka musí vypadat hezky. Snažila jsem se udělat šaty tak, aby ladily k filmu,“ osvětlila návrhářka s tím, že kostýmů bylo ve výsledku opravdu hodně. „Šili jsme asi 15 až 20 šatů pro prezidentku a 10 až 15 šatů coby převleky druhé tváře paní prezidentky. Celé to od návrhu přes konzultace až po zkoušky trvalo skoro tři měsíce,“ dodala Kovaříková. 

 • 6.

  Došlo i na tradici

  Táňa nezapomněla ani na tradiční cibulák. Navrhla pouzdrové šaty v nádherné modré barvě. 

 • 7.

  O čem film je?

  O čem film je? Kateřina Čechová (Aňa Geislerová), historicky první česká prezidentka, má za sebou rok v úřadu. Je zahlcená prací: její program je každý den nabitý k prasknutí. Občas by si chtěla v klidu odpočinout bez pozornosti celé republiky. Jednoho dne se odhodlá k riskantnímu kousku. Vezme si paruku a v dokonalém převleku se v noci potají vytratí z Hradu. Plán jí vyjde dokonale. Kateřině se noční dobrodružství inkognito v podhradí mezi lidmi zalíbí.

 • 8.

  Láska v podhradí

  Seznamuje se se sochařem Petrem (Ondřej Vetchý), kvůli kterému se do města vydává každou noc. Petr nemá ani ponětí, kdo okouzlující žena, do které se zamiloval, ve skutečnosti je. Situace se však brzo vymkne kontrole a prezidentčiny noční výlety se provalí. Kateřina se musí hodně snažit, aby si vybojovala právo na lásku, na kterou má právo stejně jako kterýkoliv jiný člověk na světě.   

  VIDEO: Anna Geislerová se v červnu v kinech představí jako Prezidentka

  Video
  Video se připravuje ...

  Anna Geislerová se v červnu v kinech představí jako prezidentka. Bioscop

  Fotogalerie
  47 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy