Herečka v roli velmi připomíná slovenskou hlavu státu Zuzanu Čaputovou (48). A to hlavně účesem a oblékáním. Jestli jí byla Čaputová pro roli vzorem, ale Aňa neprozradila.

„Moje postava ví, že má zodpovědnost k lidem, k funkci, k zemi, nechce to nijak šidit, i na úkor sebe. Což je pak samozřejmě problém,“ prohlásila Geislerová

Ta se ve filmu ráda proměňuje v obyčejnou ženu, aby mohla trávit čas po boku muže svých snů v podání Ondřeje Vetchého (59). „Spolupráce s ním je vždycky báječná. Je to specifický člověk, ale skvělý partner, se kterým se hodně nasmějeme,“ popsala Aňa. „Umí takovým svým specifickým způsobem povzbuzovat, je mi s ním prostě dobře...“ 

Jednu z nejobsazovanějších českých hereček uvidíme ve filmu i v paruce. Díky ní se jako hlava státu snaží zapadnout v davu, aby si mohla na chvíli užívat obyčejného života.

Ve filmu se objeví také Oskar Hes (23), syn zesnulého tanečníka a zakladatele skupiny UNO Richarda Hese (†50). „Oskara mám moc rád a myslím si, že je to skvělý herec a dobrý kamarád,“ vysekl mu poklonu Havlík, režisér snímku Prezidentka, který bude mít premiéru 23.6.

VIDEO: Anna Geislerová se v červnu v kinech představí jako Prezidentka 

Video
Video se připravuje ...

Anna Geislerová se v červnu v kinech představí jako Prezidentka Bioscop

Fotogalerie
36 fotografií