Když Gottové na přelomu léta a podzimu Timo sdělil, že zůstane pracovně v Mexiku do Vánoc a na svátky se za ní vrátí do Finska, šly na Dominiku mdloby. Začala plánovat návrat do rodné země – za posledních šest let v pořadí už třetí! Už v polovině října měla Gottová přiletět do Prahy kvůli pracovním pohovorům, na základě kterých si chtěla harmonogram stěhování přesně naplánovat. Návštěvu ale odložila s tím, že se možná exkytarista slavné metalové kapely Stratovarius Timo Tolkki vzpamatuje a restart jejich vztahu nezkazí. Nevzpamatoval!

Zima a samota

„Telefonoval mi, že získal další kšefty i v období Vánoc a Nového roku, a to nejen v Mexiku, ale také v Los Angeles. Přeji mu to, ale já to prostě sama nedávám. Finančně a také psychicky,“ řekla Nedělnímu Aha! uplakaná Gottová. „Potřebuju ho mít vedle sebe, jinak ten můj návrat sem neměl smysl. Musím odsud pryč, protože jsem se do Helsinek vracela jen kvůli němu. Sama tady tu dlouhou zimu nedám,“ dodala s tím, že bůhví, kdy se nakonec její manžel z pracovního pobytu za oceánem vrátí. „Musím si ale nejprve v Praze domluvit či najít práci, jinak se tam budu plácat v tom samém co tady. Ale zase tam mám alespoň kamarády,“ rozloučila se Gottová.

Zrušené koncerty

Timo zůstává v Americe i přesto, že některé koncerty ruší. Tento týden uvedl na sociálních sítích, že nezahraje v Argentině a Chile. „Mám smutnou zprávu. Vzhledem ke vstupním předpisům vlád Argentiny a Chile tam v listopadu tohoto roku nebudu moci hrát. Chile žádá pětidenní karanténu a zdravotní pojištění minimálně 30 000 USD. To pro mě není možné. Stejně tak sedm dní karantény v Argentině,“ omlouval se fanouškům manžel Dominiky.

Motorkář v akci

Osamocená a psychicky vyšťavená Dominika v Helsinkách obnovila letos v srpnu vztah s Italem Cristianem, který ve finské metropoli už mnoho let žije. „Poznala jsem ho před lety v restauraci Kabuki, kde jsem pracovala. On tam chodil na jídlo. Dal mi telefonní číslo s tím, ať mu zavolám, že někam zajdeme. Já jsem mu řekla, že to nejde, že jsem vdaná. Při jeho čtvrté návštěvě v restauraci mě ukecal,“ přiznala už dříve Dominika, jak jejich milenecký vztah ještě před jejím druhým útěkem od manžela začal. Cristian ale život s Gottovou nikdy neplánoval, což Slavíkově dceři na psychice nepřidává.

VIDEO: Strach Kostkové: Po kolapsu Carmen ruší divadlo! A Gottová zuří kvůli filmu Karel

Video
délka: 02:21.08

Strach Kostkové: Po kolapsu Carmen ruší divadlo! A Gottová zuří kvůli filmu Karel. Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
50 fotografií