Bývalý kytarista finské metalové kapely Stratovarius Timo Tolkki (55) sliboval své ženě lepší život. Jenže ve chvíli, kdy si sehnali byt, zmizel muzikant do Mexika, kde – dle svých slov – vydělá velké peníze a bude je své manželce posílat.

Jenže Gottová od svého muže dostává almužnu. Ze sociálky, na kterou má jako stále nezaměstnaná nárok, musí Dominika platit mimo jiné nájem, což je většina peněz, a proto je za každou korunu či euro navíc ráda.

V těžkých chvílích se proto obrátila na svého dlouholetého kamaráda a požádala ho o finanční pomoc. „Nečekala jsem, že se díky tomu vztah mezi námi obnoví. Jsem ráda, že ho mám, jinak bych to tady nezvládala,“ svěřila se pro Aha! Gottová.

A o koho jde? O Itala Cristiana, který už několik let žije v Helsinkách. „Poznala jsem ho v restauraci Kabuki, kde jsem pracovala. On tam chodil na jídlo. Dal mi telefonní číslo s tím, ať mu zavolám a že někam zajdeme. Já jsem mu řekla, že to nejde, že jsem vdaná. Při jeho čtvrté návštěvě v restauraci mě ukecal,“ prohlásila loni Dominika v jedné ze svých vzpomínkových knih. Společnou fotkou se ale nikdy nepochlubila.

„On měl exmanželku, se kterou udržoval kontakt kvůli synovi. Je o šest let starší než já. Timovi jsem o dotyčném řekla, když jsme se otevřeně bavili o tom, že ujíždíme. O mých potížích v manželství věděl, ale nikdy je nechtěl rozebírat do hloubky,“ tvrdila tehdy. Teď už se situace změnila a se svými problémy se mu Gottová svěřuje takřka pravidelně.

S milencem Cristianem byla v minulosti i na dovolené. „Letěla jsem s ním jednou na třídenní dovolenou do Říma. Tam jsme byli na motorkářském srazu, ale Timo nevěděl, že jsem tam s ním. Řekla jsem, že tam jedu na koncert,“ vzpomínala Dominika před časem.

Vrátí se domů?!

Pod tíhou nových okolností, které ji ve Finsku potkaly, Dominika zvažuje, že se znovu vrátí do Česka. „Přiletím na začátku října a zjistím si veškeré možnosti, hlavně kvůli práci. Neříkám, že se vracím, ale pokud to tady nevezme nějaký obrat, tak mi nic jiného nezbývá,“ doplnila.

VIDEO: Dominika Gottová: V Česku byla navštívit tátu Karla Gotta na hřbitově

Video
délka: 00:26.80

Gottová na hřbitově Luboš Procházka

Fotogalerie
103 fotografií