Soukalová již přivedla na svět prvního potomka - dceru, která podle informací Blesku dostala hned dvě přestní jména - Izabela Gabriela. Někdejší sportovkyně i moderátorka rodila v nemocnici v Hořovicích.

Gábina, která se po drsném rozvodu s Petrem Koukalem vrátila ke svému dívčímu příjmení Soukalová, jež se nesmazatelně zapsalo do historie biatlonu, dlouho tajila pohlaví miminka.  S přítelem Milošem o tom prý dlouho debatovali a řešili, co by bylo lepší, dokonce se i vsadili, ale pak veřejnosti oznámili, že to bude holka. „Bude to holka. Přitom jsem vsadila boty na to, že to bude kluk,“ přiznala na Primě koncem května. Nyní se tak stali rodiči dcery... 

Své těhotenství oznámila divákům televize Prima v březnu v pořadu Nový den, kterým provází moderátor Libor Bouček (40). 

VIDEO: Gabriela Soukalová v NOVÉM DNI oznámila, že je těhotná!

Video
délka: 11:47.28

Gabriela Soukalová v NOVÉM DNI oznámila, že je těhotná! FTV Prima

Jsme obrovsky vděční, že nás s mým přítelem Milošem potkala tato radostná událost. Bereme to jako dar, kterého si moc vážíme a moc se na něj těšíme. Vyhlídky na rodinu jsme měli od začátku oba, ale vzhledem k mému pracovnímu vytížení a méně příjemným okolnostem, kterým už nějakou dobu čelím, jsme neplánovali a nechali tomu volný průběh. Neříkám, že jsme nebyli překvapeni, že to šlo tak rychle, ale o to víc se těšíme, protože je vidět, že ten malý, nebo malá, chce být s námi co nejdříve," řekla v Novém dni Gábina, která na Primě moderovala pořad Showtime. Pak ale nastoupila na mateřskou a bude se chtít pravděpodobně nejvíc věnovat právě miminku.

Zda bude svatba, nebo to zatím dvojice nechává otevřené, není jasné. Ale po velmi špatné zkušenosti z manželství s Koukalem, se Gabriela asi hned tak před oltář nepožene. 

Fotogalerie
38 fotografií