Pravá ruka Linhartů Hana Schwartzmüllerová v podání Holubové přišla kdysi dávno při pokusu o emigraci o malou dceru, která byla za nejasných okolností dána k adopci. Zásluhou svého chlebodárce, kterého představuje Maroš Kramár (62), se s ní po letech setká. A nejen s ní – díky dceři Anně, která má malého syna, Hana zjišťuje, že už je dokonce babičkou! „S Evou jsme se osobně neznaly. Je neuvěřitelně laskavá, milá a je s ní legrace,“ pochvaluje si Kajnarová.

Charakter její postavy se ale po příchodu do Slunečné velmi změní. „Začínám jako dcera, která je milá, ale protože se Anně naskytne situace, které využije, tak se její charakter trochu změní,“ naznačuje herečka, že svou seriálovou mámu vypeče. „Mám přislíbeno, že se to zlepší, a nebude ze mne úplná potvora,“ prozrazuje něco z děje.

Slunečná se točí už druhým rokem a někdy je složité začlenit se do rozjetého kolosu. V tomto případě to ale prý byla hračka. „Lidi jsou sehraní, jsou na sebe zvyklí a do toho se dobře nastupuje. Navíc myslím, že už jsem docela zkušená, takže jsem do toho vplula poměrně snadno,“ přiznává Kajnarová.

Tomsa: Únos za bílého dne!

Už si dlouho koleduje. Na Filipa Tomsu (37), který ve Slunečné hraje zmetka Romana Maxu, konečně dojde. Dostal se do finančních potíží. „Má vrátit deset milionů, a nemá z čeho,“ popsal situaci herec. Lichváři neznají slitování, vezmou si ho ostře do parády a unesou ho. „Je to akční scéna, na chvilku jsem skončil i v kufru auta,“ dodal Tomsa.

VIDEO: Zuzana Kajnarová by přes seznamku hledala partnera jen v největším zoufalství

Video
délka: 02:27.92

Zuzana Kajnarová by přes seznamku hledala partnera jen v největším zoufalství Tereza Kovářová

Fotogalerie
29 fotografií