Zatímco Monika o důvodech rozchodu mlčí a občas během své vařící show něco naznačí, jejich okolí ví asi o něco víc. Třeba to, že ještě než poznal Moniku, měl mít Tomáš románek s Yvettou Blanarovičovou (57). Podle dobře informovaného zdroje prý mezi nimi nezůstalo jen u platonické lásky.

Setkali se v jednom pražském baru. Líbali se, byli jako jedno tělo. I ptáci cvrlikají o jejich sexu na záchodě,“ nechal se tehdy slyšet zdroj deníku Blesk. Tento fakt potvrdili i další hokejisté.

Spoluhráči Tomáše se nad tím stále baví, jeho telefon je plný MMS zpráv, na kterých je malý, ale šikovný čertík,“ podotkl další z hráčů. „Čertík“ proto, že si ho Yvetta zahrála v pohádce Princezna ze mlejna, kde se v druhém pokračování setkala dokonce i s Monikou Absolonovou, která ztvárnila čarodějnici. 

VIDEO: Monika Absolonová je okroužkovaná! Tajná svatba se snoubencem?

Video
Video se připravuje ...

Monika Absolonová je okroužkovaná! Tajná svatba se snoubencem? Pavlína Horáková, Jan Jedlička

Netrvalo dlouho a sama Blanarovičová se k údajnému románku s Hornou vyjádřila na sociální síti. „S panem Hornou jsem nikdy nic neměla. NIKDY NIC. Vlastně ho vůbec neznám. Monika Absolonová je moje kamarádka, ctím a vážím si našeho dlouholetého přátelství. Mám své morální zásady,“ dušuje se Yvetta. 

S hokejistou měla mít údajné „techtle mechtle“ těsně před Monikou, a když to teď prasklo, tak se herečka nechala slyšet, že by ráda viděla esemesky, které mu prý posílala. Ale Hornovi spoluhráči tvrdí, že to byly MMS zprávy, tudíž fotky...

Každopádně je náhlý rozchod Absolonové a Horny velkou záhadou, protože ještě před několika týdny poskytli dvojrozhovor, kde si vyznávali lásku a obdiv.

Fotogalerie
62 fotografií