Další hit z kuřecích kůží! Obleček na tělo! Nepřipomíná vám někoho? | Blesk.cz

Další hit z kuřecích kůží! Obleček na tělo! Nepřipomíná vám někoho?

Autor: dce - 
1. 9. 2014
17:53

Ani Lady Gaga si tohle nelajzla! Londýnský umělec Lewis G. Burton se nechal zašít do oblečku z kuřecích kůží a procházel se s grácií po Londýně. Dělal tak reklamu svému projektu FLESH (maso). A že se za ním otáčelo spoustu hlav, snad není ani třeba dodávat.

Lewis a jeho kamarád Victor Ivanov toto neuvěřitelné dílo prezentovali jako sociologickou sondu do duše moderního člověka. Podle dua umělců je naše společnost plná marnivosti. Podle nich to tak bude i u konce světa: „Všichni budou stát v popelu a budou dělat selfies,“ prohlásil Victor.

Celý projekt FLESH má zkoumat vztah mezi identitou a jejím zaprodáváním na sociálních médiích. Otázkou je, jestli se jim tento ponor do sociální sféry opravdu podařil a jestli něco zjistili. Jen jedna věc se dá říct jistě – lidi jeho pochod po hlavních londýnských památkách nenechal chladnými.

Doporučujeme
ganzanie ( 2. září 2014 08:59 )

..mám ráda šoky,crr //koupil jsem si salát pro chlapy,jo aha co je to zase zablivajz?,prej vůbec to nepálí, no neke "dej mi ochutnat" a začal mi hořet barák i bez sirek!

ganzanie ( 2. září 2014 08:49 )

není nemá Bechera

ganzanie ( 2. září 2014 07:52 )

..di do hajzlu , ty tak máš právo žvanit tak vehementně když se zmije,zmrzne gaga, má někdy pecky,že bych z toho vyrostla o 10 čísel, tak si udělej svůj clip-"mátoho"// když to překvákal i Chodůr, tak už je co říct https://www.youtube.com/watch?v=d2smz_1L2_0

ganzanie ( 2. září 2014 05:49 )

žes to po sobě nečetl, bo to je držkopád bylo to tak "strohý ", mohl jsi rovnou vypísknout v azbuce..

ganzanie ( 2. září 2014 05:34 )

co je to zase idiotismus , náhodný člověk by obdržel silniční lyšej i na plouvoucí podlaze, end a blajštibol..

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa