Pohřeb hrdinného autobusáka (†51): Řidičským manévrem zachránil cestující, sám se obětoval!

Autor: shp - 
23. 5. 2014
08:09

Takový pohřeb malá obec Chocholná na Slovensku ještě nezažila. S hrdinným řidičem autobusu Jaroslavem Masarikem (†51), který odvážným manévrem obětoval svůj život za životy cestujících, se přišli rozloučit všichni její obyvatelé, spousta kolegů i lidí, kteří ho téměř neznali.

Nejhůře nesla rozlučku s milovaným otcem dcera Simonka (13), která přišla v doprovodu maminky Martiny. S řidičem se přišli rozloučit i zástupci firmy, pro kterou pracoval řidič kamionu, který do autobusu narazil.

Před obřadem mu přinesli věnec a řekli, že pro Jaroslavovu dceru založili sbírku. Na pohřbu nechybělo mnoho autobusákových kolegů, kteří již Simonce vybrali 600 euro. Navíc Jaroslavovi přinesli autobus jako hračku, na které bylo jeho jméno.

Všichni jsou zajedno v tom, že zesnulý autobusák se zachoval před smrtí jako pravý hrdina. „Před srážkou udělal manévr, kterým obětoval svůj život za životy cestujících. Kdyby to neudělal, dopadlo by to pro mnoho lidí o hodně hůř,“ prohlásil jeho Kolega Milan Koteš (51).

Doporučujeme
zelena.karkulka ( 23. května 2014 22:26 )

A co jako??

tarot666 ( 23. května 2014 18:52 )

hofihofi:lžeš jako vždy,takový kriply,jako jsi Ty by měli hned věšet

hofihofi ( 23. května 2014 18:05 )

Kdysi za totace, jsem znicil autobusem Tatra pískovcovou sochu Lenina, jeden znamej mne chvalil, ze jsem buhvi co, ze jsem mel odvahu delat odboj a pravda byla jina, jeli jsme ozrali pro sudy piva z hospody, kde doslo, v noci a nestihl jsem vrátit volant, tatra nemela posilovac rizeni.

hofihofi ( 23. května 2014 17:55 )

Kdysi byl jeden film, jak vojak zachytil kohoutkem samopalu za krovi, ten spustil a vojak jak se snazil uvolnit postrilel všechny nemce.

sukin.se.vraci ( 23. května 2014 16:21 )

Tak to jseš stejnej debil jako on....

Zobrazit celou diskusi
Další videa