Geniální reklama na toaletní papír: Tabletem se rozhodně neutřete!

Reklama na toaletní papír, v hlavní roli tablet
Autor: psch - 
20. 3. 2013
08:59

VIDEO: Moderní technologie dohání každého z nás, často dokážou nahradit věci a zvyklosti, které jsme až doposud upřednostňovali. Francouzská reklama ale ukazuje, že ne všechno se dá nahradit. Například toaletní papír, tabletem se rozhodně utřít nedokážete.

Francouzská reklama na toaletní papír jasně ukazuje, jak některé věci vážně nahradit technickými vymoženostmi nejde. Rodinka v ní jasně ukazuje jejich pohled na věc a vztah k tradičním hodnotám.

Zatímco si maminka s dítkem kreslí pastelkami na papír, tatínek přispěchá a ukazuje aplikaci na tabletu. Při luštění papírového sudoku manžel přichází s moderním řešením. Když jdou spát, žena si čte knihu, kdežto manžel tablet.

V jednom případě si muž s tabletem nevystačí. Když sedí na záchodě a dojde mu papír, zoufale volá na ženu. Jak to dopadne, podívejte se sami...

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
e.44 ( 20. března 2013 10:57 )

Jo, když jsem tu reklamu viděla prvně, fákt jsem se od srdce zasmála ale to jak s ní otravujete pomalu na každym servru kam vlezu, to už je vážně trapný

rubenska ( 20. března 2013 09:25 )

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa