Geniální reklama na toaletní papír: Tabletem se rozhodně neutřete!

Reklama na toaletní papír, v hlavní roli tablet
Autor: psch - 
20. 3. 2013
08:59

VIDEO: Moderní technologie dohání každého z nás, často dokážou nahradit věci a zvyklosti, které jsme až doposud upřednostňovali. Francouzská reklama ale ukazuje, že ne všechno se dá nahradit. Například toaletní papír, tabletem se rozhodně utřít nedokážete.

Francouzská reklama na toaletní papír jasně ukazuje, jak některé věci vážně nahradit technickými vymoženostmi nejde. Rodinka v ní jasně ukazuje jejich pohled na věc a vztah k tradičním hodnotám.

Zatímco si maminka s dítkem kreslí pastelkami na papír, tatínek přispěchá a ukazuje aplikaci na tabletu. Při luštění papírového sudoku manžel přichází s moderním řešením. Když jdou spát, žena si čte knihu, kdežto manžel tablet.

V jednom případě si muž s tabletem nevystačí. Když sedí na záchodě a dojde mu papír, zoufale volá na ženu. Jak to dopadne, podívejte se sami...

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

e.44 ( 20. března 2013 10:57 )

Jo, když jsem tu reklamu viděla prvně, fákt jsem se od srdce zasmála ale to jak s ní otravujete pomalu na každym servru kam vlezu, to už je vážně trapný

rubenska ( 20. března 2013 09:25 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa