Bývalý šéf strážníků Kotrouš zůstává ve vazbě

Šéf městské policie Vladimír Kotrouš zůstává
Autor: ČTK,jad - 
22. 12. 2011
09:02

Mohl by ovlivňovat svědky nebo mařit vyšetřování. Přesně to jsou důvody, kvůli kterým bývalý ředitel pražské městské policie Vladimír Kotrouš, podezřelý z korupce, zůstává dál ve vazbě. Soud zamítl jeho žádost o propuštění.

Detektivové zadrželi Kotrouše 25. listopadu ve služebním voze nedaleko Jižní spojky. Tehdy ještě šéf strážníků měl u sebe úplatek několik set tisíc korun. Obvinění se týká přidělení několikamilionové zakázky pro městskou policii. Podle televize Prima případ souvisí s fi rmou Jíša autoservis, která se stará o služební automobily městské policie. Kriminalisté prověřují Kotroušovo jednání i v jiných zakázkách.

Doporučujeme
francjosef ( 22. prosince 2011 17:58 )

Nechal bych tam toho zmetka nastálo.On to asi potřeboval,plat měl pěkný.Toto dělají všichni,kteří jsou u moci-parchanti

e.44 ( 22. prosince 2011 15:19 )

Naprostý souhlas s tím, že všechny rudý měli pověsit. Minimálně všechny činný ve vyšší politice. O tom, jak funguje alkoholik bohužel vím víc, než by mi bylo milo. Proto mi v Havlově chování neunikly věci, pro neškolené oko nepostřehnutelné. To, že byl alkoholik mi nikdo nevymluví. Stejně jako to, že to hrál na obě strany. Nebejt toho, že byl s komunisty domluvenej, neměli by šanci se tu tak do dneška roztahovat a pod převlíknutejma kabátama škodit a rozkrádat naši zem.

georg7 ( 22. prosince 2011 14:44 )

Nebud nervozni , jak HAVEL pred prazdnym automatem na cigarety .

georg7 ( 22. prosince 2011 14:41 )

A tak chtel jit na pohreb se presvedcit , ze Havel je skutecne mrtvy .......

e.44 ( 22. prosince 2011 13:05 )

Ale hodí. A dá se říct, žes to napsal ještě dost ohleduplně. Nesmí se totiž zapomínat, že za všema jeho levárnama stála jeho neléčená a nezvladatelná závislost na alkoholu. Jen se to nehodí současným mocipánům, co potřebujou lidem nacpat před oči nějakou ikonu, aby přez ní nebylo vidět, co se tu děje.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa