Naháči z Cambridge! Studenti prestižní univerzity si opět zasoutěžili o nejlepší zadeček

Autor: rc - 
29. 12. 2015
22:42

Studenti slavné univerzity Cambridge si opět zasoutěžili! Tato soutěž se opravdu nekonala za lavicemi a štosy papírů, jak by se od studentů prestižní univerzity očekávalo. Nestydatá parta vysokoškoláků se opět utkala v klání o nejlepší zadek! Podívejte se do naší galerie, kdopak odvážnou soutěž vyhrál a jaké měl konkurenty!

Vybrat to nejlepší místo, svléct se, vyšpulit zadeček a k fotce vymyslet trefný komentář! Tohle všechno musíte splnit, abyste vyhráli v cambridgeské soutěži o nejlepší zadeček!

Soutěž „Nejlepší zadek v Cambridge“ rozjeli tamní vysokoškoláci a inspirovala je k tomu Kim Kardashian, která je svým macatým pozadím pověstná.

Nikdo z nich se však královně reality show velikostí pozadí nevyrovnal, avšak ve vynalézavosti výběru míst a póz rozhodně ano!

Dnešní rok ovládla studentka přírodních věd Kate, která se nechala zvěčnit nahá v knihovně s bronzovou sochou od sochaře Anthonyho Gormleyho.

Podívejte se do galerie na krásně tvarovaný zadeček výherkyně a na její konkurenty!

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa