Naháč se vloupal k postižené ženě: Pokusil se ji obejmout a pak skočil z útesu

Autor: lm - 
12. března 2016
13:21

Oregonští policisté řeší opravdu kuriózní případ. Zadrželi třicetiletého naháče, který se vloupal do domu postižené ženy, obtěžoval ji a snažil se ji obejmout. Na útěku poté skočil z útesu a zasekl se na stromě.

Opravdu nepříjemný zážitek si o víkendu prožila bývalá vězeňská dozorkyně Gail Wilsonová, která trpí muskulární dystrofií (ochabováním svalstva). V sobotu k ní vtrhl úplně nahý muž a se slovy „ahoj, zlatíčko“ se ji pokoušel obejmout. Ženě se naštěstí podařilo zavolat policisty a mladík se dal hned na útěk.

Steven Burton ale daleko nedoběhl. Mladík se totiž pokusil skočit z patnáctimetrového útesu do řeky, ale zasekl se při tom ve stromě. Naháče museli sundat až přivolaní policisté. Burton se posléze prý pokoušel jednomu ze strážníků sebrat zbraň. Mladík byl podle policistů pod vlivem drog a musely mu být podány sedativa.

Dvojnásobná matka prý na příšerný zážitek jen tak nezapomene. „Mojí první myšlenkou bylo, že tímhle to pro mě končí. Že nastal můj čas a on mě znásilní, zbije a zabije,“ přiznala vyděšená žena televizi Fox 12 Oregon.

animka ( 13. března 2016 23:16 )

Autor článku Im je schopen napsat: "musely mu být podány sedativa?" Tak to je tedy úplný blbec!!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud