Desítky naháčů obsadily horskou dráhu: Účastníci chtěli překonat světový rekord

Autor: lm - 
26. října 2015
22:31

Desítky naháčů se sešly, aby podpořily dobrou věc. Obnažení Angličané chtěli překonat zápis v Guinessově knize rekordů z roku 2010, kdy se 102 naháčů projelo na horské dráze v anglickém Essexu. Jejich jízda měla navíc pomoci charitě. Jak to dopadlo?

Celkem 122 lidí přislíbilo, že se kuriózní jízdy zúčastní. Pořadatelé jízdu stejně jako předtím pojali jako benefiční akci, jejíž výtěžek byl určen pro výzkum rakoviny.

Naháčů se nakonec sešlo jen 57, takže rekord z roku 2010 překonán bohužel nebyl. Akce ale ani tak nemohla být označena za neúspěch. Naháčům se totiž podařilo vybrat bezmála 400 tisíc korun, které půjdou na dobrou věc.

„Chce to hodně odvahy vysvléct se do naha před cizími lidmi a navíc i před médii z celého světa. Rádi bychom proto srdečně poděkovali všem, kteří v sobě našli odvahu odhodit vše, a pomohli tak vybrat velkou hromadu peněz pro životně důležitou věc,“ poděkovala účastníkům Lucy Thomas-Clayton z charitativní organizace southendské nemocnice.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

evita5555 ( 27. října 2015 09:19 )

Dúfam, že to potom všetko aspoň poriadne vydezinfikovali.

honza54.. ( 27. října 2015 07:42 )

další důkaz zvrácenosti světa

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud

Mimořádná zpráva

KORONAVIRUS: 6 ČECHŮ V KARANTÉNĚ NA TENERIFE! S dospělými 1 dítěArrow

Zavřít