Daniela (15) smetla na Teplicku kamarádku s kočárkem: Řídil její bratr, spekulují místní

Autor: lac, ljš, ČTK - 
16. 8. 2017
20:00

Má čerstvě občanku, ale na krku už trestní stíhání. Patnáctiletá Daniela H. podle policie srazila v úterý večer v Hrobu na Teplicku autem osmnáctiletou dívku s kočárkem. Místní však spekulují, že si dívka mohla na místo řidiče přesednout až po nehodě, aby ochránila svého staršího bratra, který ve voze také jel.

„Dívka za volantem auta Nissan Micra vjela při otáčení na autobusovou zastávku, kde srazila ženu s kočárkem a pak nabourala do zdi,“ uvedl teplický policejní mluvčí Daniel Vítek.

Podle informací Blesk.cz jde o Danielu H., která měla ve voze cestovat se svým bratrem Ivem. Vážně zraněnou dívkou by pak podle místních měla být Jana F., kterou má mladá řidička na Facebooku v přátelích. Vzájemně tam spolu čile a přátelsky komunikují. Daniela tak zřejmě srazila svoji dobrou kamarádku.

„Žena byla s vážným zraněním letecky transportována do nemocnice, k ošetření bylo převezeno také dítě, které bylo v kočárku,“ uvedl Vítek. Půlroční chlapeček má naštěstí podle posledních informací jen bouli na hlavě. Daniela utrpěla podle informací Blesku po nárazu do zdi otřes mozku, zraněn byl i její spolujezdec.

Toho však někteří obyvatelé Hrobu označují za řidiče. Podle nich si dívka mohla za volant přesednout, aby již plnoletného bratra ochránila. Podle TV Nova má mladík mít odložený nástup do vězení kvůli porušení zákazu řízení. Podle sousedů jezdil opilý.

Druhou variantou je, že jí nezodpovědný bratr vůz půjčil, aby si řízení vyzkoušela.

Která z verzí je pravdivá, by měla zjistit policie. „Bližší okolnosti nehody a její příčina jsou předmětem dalšího prověřování,“ dodal Vítek.

VIDEO: Policejní honička s kradeným porsche skončila nehodou. 

Video Policejní honička s kradeným porsche skončila nehodou. - aktu.cz
1080p 720p 360p

Doporučujeme
kdoasi ( 17. srpna 2017 08:23 )

Místo věčného vysedávání na diskuzích si raději vezmi do ruky Pravidla českého pravopisu.

kdoasi ( 17. srpna 2017 08:15 )

Tyhle nikdo nevychovává, rostou jak dříví v lese. Učí je jen natahovat ruku.

starypes ( 17. srpna 2017 07:12 )

mislivec ( 16. srpna 2017 22:16 )

Je to všecko vo tom, že mládí má mít zelenou. A v Hrobě to zjevně funguje, tak jim nenadávejte.

kardinal25 ( 16. srpna 2017 22:14 )

sak je nechte oni se sami mezi sebou pobiji

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud