Komentář: Konvičko, pojď si hrát na Guantánamo!

Autor: Jiří X. Doležal/Reflex - 
22. 8. 2016
05:40

Rozpad osobnosti předního českého islamoklasta Martina Konvičky dosáhl alarmující úrovně. Představení „hry na okupaci Islámským státem“ na Staroměstském náměstí ukázalo, že demence Iniciativy Martina Konvičky volá po akutní psychiatrické léčbě.

Na Staroměstské náměstí dorazili stoupenci entomologa Martina Konvičky a – s použitím aut a airsoftových zbraní – zinscenovali představení „okupace Staromáku Islámským státem“. Protože měli vcelku pravě vypadající fangle i zbraně, a protože sám Konvička spíše než jako Evropan vypadá jako obyvatel nějaké muslimské země, řada turistů tomu představení uvěřila. Lidé utíkali, schovávali se do svých hotelů a několik se jich zranilo.

Pokud je demence, nějaká dementní akce, dejme tomu privátní, je věcí svých provozovatelů. Pokud ovšem podobnou demencí vystrašíme lidi, přimějeme je k útěku a k tomu, aby o sebe v tom útoku zakopávali, padali přes sebe a zraňovali se, je to na pár facek. Nikdo nesmí na veřejnosti dělat věci, které vedou k tomu, že se lidé cítí ohroženi na životě – jak se cítili turisté, před kterými se konvičkovci předváděli, aby prchali ve strachu a aby klamně podlehli představě, že jim jde o krk. Sebeušlechtilejší veřejný záměr neomlouvá to, že někdo k smrti vyděsí japonské a německé důchodce a přinutí je utíkat ve strachu o život do úkrytu.

KOMENTÁŘ  Causa burkini: Je to tady. Už přicházíme o svobodu

Akce byla řádně nahlášená – referuje o tom třeba MF Dnes. Policie v současnosti zkoumá, zda byla legální. Prošetřuje podezření z trestného činu šíření poplašné zprávy. „Zda bude zahájeno trestní řízení, či nebude, je zatím otázka. Vyšetřování je v prvopočátku,“ řekl iDnes policejní mluvčí Tomáš Hulan.

A tak bych chtěl ještě předtím, než se policie rozhodne, zda za to vyděšení turistů budou konvičkovce stíhat, přijít s vlastní privátní odvetnou iniciativou. Žádám pana Martina Konvičku, aby v pondělí zaběhl k nám do redakce, a zahrajeme si na Guantánamo. Kýbl na waterboarding už mám připravený, a uvidíme, zda když je Konvička tak hravý, že zorganizoval „jako“ okupaci, bude podobně vstřícný, když si s ním budu chtít hrát na mučení. Tak co, Martine, přijdete, nebo se pokakáte strachy a napíšete na Facebook, že mám jít do plynu?

ČTĚTE DALŠÍ KOMENTÁŘE Z REFLEXU ZDE >>

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
gabreta ( 22. srpna 2016 19:15 )

Zmatený úprk a strach ze střelby? Doležale přestaň hulit!! https://www.youtube.com/watch?v=rQr4thj9dHQ

vladimir1950 ( 22. srpna 2016 18:18 )

Každý by si měl dnes v Blesku přečíst článek od psychologa Klimeše ohledně islámu. Je to velmi výživné a výstižné. Plesk k tomu nepustil diskusi, taky jedna připos... Ten F.X.D. je dem ent!

gabreta ( 22. srpna 2016 16:22 )

Ty budeš určitě Pražák z rodnýho Valašska co? Ti bejvají nejlepší. Pro takový zoufalce, jako seš ty, je tipický, že si zvolili Slovenku za primátorku!! Ono rodilých Pražáků po Moravský invazi, už moc není!!

vladimir1950 ( 22. srpna 2016 15:29 )

vladimir1950 ( 22. srpna 2016 13:29 )

Nese r se do vesnice, ta tě živí, bez ní bys chcípl hlady, ty cype!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa