Většina z nás má vánoční období spojené s odpočinkem a dlouhým vyspáváním. Pokud chcete opravdu vypnout a nasávat pravou atmosféru Vánoc, báječně se vám bude lenošit ve stylově a tématicky vyladěné posteli. Stačí si vybrat ze spousty druhů povlečení s vánočním či zimním designem. Na své si přijdou nejen příznivci klasických motivů sobů, stromečků nebo sněhuláků. Pokud dáváte přednost jednoduším a ne tolik výrazným vzorům, jistě se vám budou líbit ty s hvězdičkami či vločkami. 

Teplé zimní povlečení? Nejlepší je flanel

Nejvhodnější je na toto zimní období bezpochyby povlečení flanelové. Flanel je hustější a zahřeje vás i v těch nejchladnějších nocích, mnohem víc než klasika. Pokud jste náročnější, vybrat můžete také mezi luxusním saténovým povlečením. Povlečení z bavlněného saténu je hitem dnešní doby v ložním prádle. Nejen, že vypadá velice luxusně, uchovává si lesklý, uhlazený vzhled. Je také příjemné na dotek a nijak nedráždí pokožku. Navíc je teplé a zároveň chladivé, vhodný tedy do každého počasí a období v roce.

Nezapomeňte také na své děti, které se těší na Vánoce ze všech nejvíc. Díky povlečení s vánočními a zimními motivy vytvoříte tu správnou sváteční atmosféru i v jejich pokojíčku.

Tak neváhejte svátečně stylizovat interiér svého domu či bytu. V naší galerii najdete spoustu inspirace.

Fotogalerie
30 fotografií