Last Christmas

Last Christmas
Autor: Cinemart

Vánoční novinkou se letos stal film s Emilií Clarke a Henry Goldingem v hlavní roli. Jeho hrdinka Kate je trochu zoufalá, snaží se tak nějak najít místo na světě, ale během toho dělá spoustu chyb. Komplikovaný vztah má i se svou rodinou, která se o ni bojí, protože před rokem balancovala mezi životem a smrtí, když musela podstoupit závažnou operaci. Když se setká s Tomem, její život se začne měnit k lepšímu. Zní to jako klasický příběh lásky, ale tenhle film nemá zcela typický průběh a konec vás překvapí. Mimo skvělého obsazení, je film také vtipný a dojemný a doprovází ho nesmrtelné hity George Michaela. 

Láska nebeská

Láska Nebeská
Autor: 2003 Universal Pictures

Romantická komedie, kterou můžete vidět stokrát, a stejně vás nebude nudit. Film je poskládaný z několika milostných historek, z nichž ani jedna nepostrádá svůj osobitý humor a nesentimentální romantiku. Nalákat Vás může zejména přehlídka britských hereckých hvězd od Hugha Granta, přes Emmu Thompson, Colina Firtha či Keiru Knightley až po Mr. Beana.

Prázdniny

Prázdniny
Autor: Columbia Pictures Corporation, ČSFD

Co udělají dámy těsně po rozchodu, když nechtějí trávit Vánoce doma o samotě? Vymění si bydlení a postupně začnou objevovat životní způsob i přátele té druh. Obě doufají, že jim tato změna pomůže od vánoční deprese. Co myslíte, pomůže?

Deník Bridget Jonesové

Deník Bridget Jonesové
Autor: Universal Pictures, ČSFD

Příjemná romantická komedie, která není vyloženě vánoční, ale je v ní cosi útulného a teplého, co vás přiměje se o zimním večeru zabalit do deky, vzít si velký hrnek teplého čaje nebo kakaa, sladkosti a koukat na obyčejnou holku jménem Bridget Jones a její trable při hledání pravé lásky.

Čtvery Vánoce

Čtvery Vánoce
Autor: New Line Cinema, ČSFD

Čtvery Vánoce je romantická komedie, která splňuje přesně to pravé, hledáte-li nenáročný film přetékající dobrou náladou a spoustou smíchu. V čele hereckého obsazení stojí Vince Vaughn a Reese Witherspoonová, kterým nezbývá nic jiného, než během jednoho hektického, bláznivého dne oslavit čtvery rodinné Vánoce se svými rozvedenými rodiči.

Vánoční anděl

Vánoční anděl
Autor: Universal Channel, ČSFD

Vánoční romantický film o pomoci, za kterou nechceme nic na oplátku. A kdy jindy bychom měli myslet na ostatní víc než na sebe, kdy jindy je lepší dávat než dostávat, a kdy jindy obdarovávat ty nejpotřebnější, když ne o Vánocích? Pokud máte rádi Vánoce a dobrotu a plamínek lidství v duši, pak si Vánočního anděla nesmíte nechat ujít. A pamatujte, zázraky se dějí…

Podívejte se na nejlepší romantické komedie všech dob

Podívejte se na nejlepší filmy roku 2019