Pokud jde o tento nesmrtelný trend, můžete ho pojmout podle svého vkusu i momentální nálady. V obchodech najdete pravé vánoční kýče se Santa Clausem, svetry s blýskavými kamínky připomínající třpyt sněhových vloček nebo třeba roztomilé bambulky evokující ozdoby na vánočním stromečku. Je to na vás moc? K dostání jsou i svetry s decentními zimními motivy.

Kde pořídit svetr pro celou rodinu?

Největší výběr veselých i decentních vánočních svetrů pro ženy najdete v řetězcích F&F, Reserved nebo v C&A, na své si tam ale přijdou i muži a děti. Jak by se vám líbila představa všech členů rodiny ve vánočních svetrech u stromečku na Štědrý den? Na internetu můžete vybírat například v online obchodě zoot.cz, zalando.cz a lidl.cz. V nabídce opět najdete svetry pro celou rodinu, v různých barevných provedeních a vzorech.

Vánoční svetr se sobem a pouzdrová sukně? Klidně!

Pamatujte na to, že Vánoce jsou především svátky klidu, pohody a zábavy, a takový vánoční svetr s veselým motivem je skvělý způsob jak vykouzlit úsměv na tváři vašich přátel nebo rodiny. Navíc vás příjemně zahřejí! Byla by ale věčná škoda, sedět v něm jen u krbu na horské chalupě. Vůbec se totiž nemusíte bát, zapojit vánoční svetr do svého běžného šatníku, obléknout ho třeba pod džínovou bundu, k úzkým skinny džínům nebo zakasat do pouzdrové sukně, k tomu lodičky a směle vyrazit i na neformální vánoční večírek. Zkrátka pokud si už jeden takový pořídíte, využívejte ho na maximum! Je to šik!