Úterý 30. dubna 2024
Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce
Polojasno 23°C
Provoz

Žatec
technik/technička energetických zařízení

Obor:
Obsluha parních turbín, kotlů a příbuzných zařízení
Počet volných míst:
2
Provoz:
Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Doba zaměstnání:
od 2. května 2024 do neurčito
Náplň práce: Obsluha kotlů a pomocných zařízení - řízení a kontrola, celková zodpovědnost za provoz. Organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, aby docházelo k efektivnímu provozu. Práce v provozu - preventivní kontrola, spolupráce na odstraňování závad a poruch. Provádění obsluhy odstruskování, odpopelnění, přejímka paliv. Místo výkonu práce Žatec 3149, 438 01 Žatec Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi. Orientace v energetických zařízení výhodou. Topičský průkaz výhodou, není však podmínkou, zajistíme zaškolení. Samostatnost a technické myšlení. Ochota pracovat ve směnném provozu. Dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská a.s., Žatec 3149, 438 01 Žatec nebo na emailovou adresu ztas@ztas.cz nejpozději do 10.05.2024. Bližší informace podá vedoucí výroby p. Vladimír Vančura tel. 605 211 725 pouze v pracovních dnech od 7:00 - 15:00. Nabízíme: Nástupní plat 25.000kč - 30.000kč dle odbornosti. Po zaškolení možnost získání topičského průkazu III. třídy Možnost získání řidičského oprávnění sk. C a oprávnění řízení kolových nakladačů. Možnost získání oprávnění tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení. Možností získání oprávnění jeřábnický a vazačský průkaz. Přátelské pracovní prostředí. Nástup možný IHNED Benefity: 5 týdnů dovolené Penzijní připojištění Příspěvek na dovolenou Stravenkový paušál Možnost očkování
Místo výkonu práce
Žatecká teplárenská, a.s., 3149, 43801 Žatec
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Žatec
Dnes
26 °
Zítra
23 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Žatec (obec) - Louny

19 341
Plocha území
4 268  ha

Demutová Ivana - notářka Dvořákova 36, Žatec, Ústecký kraj, 43801
Město Žatec náměstí Svobody 1, Žatec, Ústecký kraj, 43801