Úterý 30. dubna 2024
Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce
Polojasno 23°C
Provoz

Kamenný Újezd
ŠKOLNÍ PSYCHOLOG/ŽKA

Obor:
Pedagogičtí psychologové
Provoz:
Jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
Pracovní poměr - zkrácený
Minimální stupeň vzdělání:
VŠ Bakalářské
Doba zaměstnání:
od 2. dubna 2024 do 31. března 2025
Náplň práce: poskytování intervence, aplikace klinické psychologie, řešení školní neúspěšnosti a její prevence, provádění psychologických vyšetření žáků apod. Výhodou je zkušenost práce ve školském zařízení. Plat: výše platu dle délky praxe. Zam. výhody: příspěvek z FKSP Nabídku uchazeče o prac. pozici zašlete nejlépe e-mailem na adresu: reditel@zsku.cz. Po předchozí telefonické domluvě lze kontaktovat zaměstnavatele osobně.
Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd, Plavnická 300, 37381 Kamenný Újezd
Dnes
24 °
Zítra
20 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Kamenný Újezd (obec) - České Budějovice

2 291
Plocha území
2 897  ha

Obec Kamenný Újezd Náměstí 220, Kamenný Újezd, Jihočeský kraj, 37381