Nové díly seriálu Gilmorova děvčata jsou pro mnohé událostí roku. Téměř po deseti letech se vrací upovídaná Lorelai a Rory se svými přáteli na obrazovky. Netflix premiéru pro 8. sérii stanovil na 25. listpadu 2016.

Více o seriálu, recenze a titulky ke stažení v české i anglické verzi najdete níže.

Seriál Gilmorova děvčata měl původně sedm sérií z let 2000 – 2007. Každý díl měl 40 minut a dominovala mu Lorelai Gilmorová a její dcera Rory. Obě hlavní postavy si každý zamiloval, především pro jejich specifický humor. Seriál byl vždy notně prošpikován kulturními narážkami od literatury až po filmové klasiky. Hlavní zápletkou byly milostné vztahy Lorelai i Rory, jejich život v práci, ve škole a na malém městečku Stars Hollow a v neposlední řadě rodinný život, často představovaný proslulými pátečními večeřemi.

8. série – Gilmorova děvčata

Spekulace o nové sérii se objevovaly už dříve, ale v lednu 2016 se se nadšené domněnky potvrdily. V roce 2016 vyšly čtyři nové díly seriálu Gilmore Girls, každý o délce 90 minut. Tyto čtyři díly představují čtyři roční období od jara do zimy - proto název série A Year in the Life. Potkáváme znovu oblíbené postavy z předchozích sérií a v hlavní roli je opět k vidění Lauren Graham a Alexis Bledel a jejich neuvěřitelné rychlé dialogy.

Netflix do vysílání poustil „gilmorky“ 25. listopadu - všechny čtyři nové díly najednou. Ty se okamžitě po odvysílání objevily na českých i zahraničních uložištích. Recenzující komentáře nadšených fanoušků se nesou spíše v pochvalném duchu.

"Moje očekávání to teda splnilo. V mnoha směrech. Je to pořád ten stejný seriál. Spousta dialogů, je to vtipný i smutný, městské akce jsou trochu bizár (ale tak to bylo ve Stars Hollow vždycky), Rory se chová ne úplně dospěle, spousta narážek mi dojde až časem – prostě všechno na co jsme byli v Gilmorkách zvyklí (v tom dobrém i špatném)," napsala uživatelka vašti, jedna z prvních, kdo nové díly zhlédl, na serveru edna.cz.

Další recenze shrnul v článku s odkazy na tweety web BBC, který také zazanamenal spíše nadšené než negativní reakce.

Titulky k 8. sérii Gilmorových děvčat ke stažení

ANGLICKÉ I ČESKÉ TITULKY:

>>> S08E01 A Year in the Life: Winter

>>> S08E02 A Year in the Life: Spring

>>> S08E03 A Year in the Life: Summer

>>> S08E04 A Year in the Life: Fall

Scénář k 1.epizodě 8. série

Za další sériií stojí znovu skvělá Amy Sherman-Palladino. Pokud jste zvědaví, jak to tvůrci celé spustili a jak to vypadá na papíře, přečtěte si první stránku scénáře, kterou zveřejnil web ew.com – najdete ji ZDE.

Trailery k 8. sérii Gilorových děvčat:

Seznam hlavních postav:

Lorelai Gilmore – Lauren Graham
Rory Gilmore – Alexis Bledel
Luke Danes – Scott Patterson
Dean Forester – Jared Padalecki
Jess Mariano – Milo Ventimiglia
Logan Huntzberger – Matt Czuchry
Kirk Gleason – Sean Gunn
Emily Gilmore – Kelly Bishop
Lane Kim – Keiko Agena
Sookie St. James – Melissa McCarthy
Michael Gerard – Yanic Truesdale
Paris Geller – Lisa Weil
scénáristka: Amy Sherman-Palladino

 

Fotogalerie
22 fotografií

Seriály na Blesk.cz

Nevíte, kde najít titulky k nejnovějším seriálům. Nejste si jistí jmény herců jednotlivých postav? Všechny informace, který by o oblíbených seriálech měl znát každý fanoušek najdete zde.

13 důvodů proč * Teorie velkého třesku * Hra o trůny

Jak jsem poznal vaší matku * Temný kraj * Labyrint 2

Kosmo * Doktor Martin 2 * Cirkus Bukowsky * Rapl

Mordparta * Sanitka * Sanitka 2 * Ohnivý kuře

Drazí sousedé * Přístav * Cesty domů * Vyprávěj

Ulice * Zločin v Polné * Ordinace v růžové zahradě

Vinaři * V.I.P. vraždy * Na vodě * Případy 1. oddělení

Arrow