Pondělí 4. prosince 2023
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Oblačno, sněžení -3°C

Putinova úřednice dostala padáka kvůli fotkám v Playboyi: Krásná zrzka skončila jako bezdomovkyně!

Autor: rc - 
3. října 2023
13:27

Kráska Anna Anufrijevová (31) pracovala několik let pro Putinovu vládu. Ovšem po pěti letech v „tajné službě“ skončila na dlažbě. O místo ji připravily erotické fotografie v pánském časopisu Playboy. Její účast v soutěži o nejvíc sexy dívku roku rozčílila její nadřízené, a tak ji vyzvali, aby na svou funkci rezignovala! Anny se zřekli i její blízcí a skončila jako bezdomovkyně.

Krásná zrzka Anna měla dobře našlápnutou kariéru. Pracovala jako odborná poradkyně při státním úřadu v Ťumeni. Ovšem po pěti letech své místo musela opustit. Připravily ji o něj erotické fotografie v pánském časopisu Playboy.

Tehdy sedmadvacetiletá Anna se rozhodla přihlásit do soutěže o nejvíc sexy dívku roku. Ve svém medailonku se netajila tím, že je státní úřednicí. Její počínání rozčílilo nadřízené a požadovali, aby na svou funkci rezignovala, což nakonec Anna učinila.

„Zavolali si mě na pohovor a řekli mi, že moje chování je neetické a že už nikdy nebudu smět pracovat ve vládním úřadu,“ sdělila tehdy rozhlasové stanici Free Europe Anufrijevová.

Anna se tak náhle ocitla bez prostředků. Jak se tehdy svěřila britskému deníku Daily Star, přišla i o své blízké. Opustil ji otec a neměla z čeho splácet hypotéku. „Nemám kde bydlet. Bez práce, bez přítele, bez bytu. Je to, jako bych spáchala zločin,“ řekla s tím, že měla problém získat nové místo. Kamkoliv se přihlásila, jí sdělili, že mají lepšího kandidáta.

Čtyři roky po skandálu už se podle sociálních sítí krásce žije podstatně lépe. Jak ukazuje na svém instagramu, sice stále žije v sibiřském městě Ťumeň, ale v loňském roce si vzala přítele, a dokonce se jim narodila dcerka. „Je to můj život a moje láska,“ napsala ke snímku se svou dcerkou. „Jsi to nejlepší, co mě kdy potkalo,“ dodala.

Anna dokonce změnila vizáž a ze zrzky se stala brunetkou. „Někteří se ptají – stálo to za to? Ztratit stabilní práci v tajné státní službě, prestižní pozici. Všechno to stálo za to,“ dodala.

Z příspěvků na jejím instagramu vyplývá, že se stále věnuje focení aktů. Dokonce pořádala i výstavu, na níž sháněla modelky, které se nebojí jít s kůží na trh.

7:57
Dnes

Teploty na více než deseti místech na Sibiři klesly pod minus 50 stupňů Celsia. Na letišti v Jakutsku, metropoli Sašské republiky, bylo dnes ráno minus 48 stupňů.

V Moskvě muselo být kvůli vydatnému sněžení na třech největších letištích ve městě odloženo 54 letů a pět muselo být zcela zrušeno. Letištní plochy zasypal sníh. Sněhová vrstva dnes dosáhla 36 centimetrů, uvedla agentura TASS s odvoláním na ruský hydrometeorologický ústav, podle kterého se jedná o rekord. Očekává se, že teploty v Moskvě tento týden klesnou k 18 stupňům pod bodem mrazu.

6:54
Dnes

Rusko v noci na dnešek na Ukrajinu zaútočilo 23 drony a řízenou střelou. Střelu a 18 dronů se podařilo zničit, než zasáhly cíl, uvedl Kyjev podle agentur Ukrinform a Reuters. Jestli zbylé bezpilotní letouny způsobily nějaké škody, zatím není jasné.

Ukrajinská armáda uvedla, že na odražení vzdušného útoku se podílely stíhací letouny, protiletadlové raketové jednotky a mobilní palebné skupiny ukrajinského letectva a obranných sil. Protivzdušná obrana byla nasazena v nejméně devíti oblastech Ukrajiny.

5:19
Dnes

Dobré ráno, vážení čtenáři. 

Při ruském ostřelování Chersonu na jihu Ukrajiny zahynuli dva lidé a sedm dalších bylo zraněno. Uvedl to dnes šéf vojenské správy města Roman Mročko.

V obci Sadove východně od Chersonu zamřel při ruském ostřelování 78letý muž ve své garáži. Podle oblastního šéfa Oleksandra Prokudina pak v centru města na autobusové zastávce zahynula žena před několikapatrovým obytným domem, který utrpěl zásah.

Zobrazit celý online

Video  Diktátor Kim v Rusku: S Putinem si prošel kosmodrom Vostočnyj  - Reuters
Video se připravuje ...

Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud