Sobota 9. prosince 2023
Svátek slaví Vratislav, zítra Julie
Zataženo, déšť se sněhem 0°C

Vášnivý a urputný! Tajemství hrdiny Zelenského (44): Čím si získává ženská srdce?

 • Autor: Petra Neomillnerová,Iva Dvořáková - 
  10. 3. 2022
  05:00

  Komik – prezident – vůdce ukrajinského národa – hrdina! Scenáristi akčních filmů mohou jen tiše závidět. Nejlepší roli Volodymyru Zelenskému (44) napsal život. Ruku v ruce s popularitou roste i jeho obliba u něžného pohlaví po celém světě. Na tom se shodují odborníci, které Blesk oslovil. Proč a co na něm ženy milují?

 • 1.Silný a ochranitelský

  Prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj.
  Odpovídá: vedoucí psychiatrické a psychologické kliniky AdiCare Marie Funke

  Dnešní doba je charakteristická tím, že dochází k útlumu genderových rozdílů mezi muži a ženami. Za mnohé nevhodné »chlapské« vlastnosti se někteří moderní muži již doslova stydí a snaží se je ze svých životů eliminovat. A přesto o některé mužné rysy, jimiž je odvaha, rozhodnost, odhodlání či pevnost v názorech prostě většina žen stojí.

  Mnoho žen stále přitahují muži v roli »silného« ochránce a je to dáno čistě biologicky. Podvědomě totiž cítíme, že budeme nejpozději v období těhotenství a porodu potřebu ochrany pociťovat. Míra této potřeby je individuální, ale jsem přesvědčena, že ji zcela vymazat nelze. Proto jsou pro něžné pohlaví prototypy hrdinů tak sexy. Podvědomě předpokládáme, že poskytnou bezpečí i nám ve chvílích, kdy to budeme nejvíce potřebovat.

  7:44
  9. 12. 2023

  Ruské jednotky jsou na frontě nejaktivnější v oblasti východoukrajinských měst Avdijivka a Marjinka, uvedl ráno podle listu Ukrajinska pravda generální štáb ukrajinské armády. Rusové za posledních 24 hodin podle něj na ukrajinské území v celkem 28 případech zaútočili raketami, skoro v 60 případech použili raketomety a provedli 27 leteckých úderů. Podobné informace nelze bezprostředně ověřit z dalších zdrojů.

  Ruský postup v blízkosti Avdijivky, o kterou se tvrdě bojuje už delší dobu, potvrzuje také americký Institut pro studium války (ISW). Ten s odkazem na ruské proválečné internetové blogery uvádí, že okupační síly se dokázaly posunout kupředu v oblasti vsi Krasnohorivka na severozápad od Avdijivky a také byla zaznamenána jejich přítomnost v okolí obce Novokalynove, tedy severovýchodně od města.

  6:30
  9. 12. 2023

  Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj včera pozdě večer podepsal tři protikorupční zákony, jen krátce poté, co je schválil ukrajinský parlament. Jde o právní normy, které mají naplnit doporučení Evropské unie, uvedl server Ukrajinska pravda.

  Schválené zákony se týkají Národního protikorupčního úřadu, Národní agentury pro prevenci korupce a Speciální protikorupční prokuratury.

  21:40
  8. 12. 2023

  Ukrajina přechází do defenzivy. Její ozbrojené síly se možná budou delší dobu pouze snažit zastavit ruský postup. Západní diplomaté a vojenští stratégové tvrdí, že vyčerpaná země potřebuje čas na obnovu a možná nebude schopna podniknout další významnou protiofenzivu do roku 2025. Na svém webu to dnes napsal americký list The Wall Street Journal (WSJ).

  Deník připomíná, že nákladná několikaměsíční ukrajinská protiofenziva, jejímž cílem bylo vytlačit ruské invazní jednotky, vyvrcholila malým posunem na frontové linii. U další ekonomické a vojenské podpory ze strany Spojených států i Evropy se objevily otazníky, na Ukrajině se prohlubují vnitropolitické spory a morálka národa klesá, píše list.

  Prezident Zelenskyj podle něj minulý týden nařídil vybudování rozsáhlé sítě bojových opevnění, která mají vojákům pomoci udržet linie. Ve středu - na Den ozbrojených sil - potvrdil obtíže v boji a vyzval k vytrvalosti. „Existuje skutečně nějaká alternativa? Ne,“ řekl. To je výrazný posun v náladě oproti dřívějšku, kdy se Kyjev - povzbuzen předchozími úspěchy při odvracení ruských postupů a přílivem západních zbraní - rozhodl vypudit invazní jednotky z téměř 20 procent ukrajinského území, které okupují, píše WSJ.

  Ukrajinská vojenská operace ztroskotala na ruských obranných opevněních, politická jednota USA ohledně Ukrajiny se rozpadá uprostřed stranických sporů a pozornost světa si přitáhla válka mezi Izraelem a Hamásem. Putin mezitím přeorientovává ekonomiku země na válečnou, konstatuje list, podle něhož Rusko nejeví známky toho, že by se vzdalo svého původního cíle sousední zemi ovládnout.

  Kompletní online

 • 2.Vášnivý a spontánní

  Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj
  Odpovídá: psycholožka Alžběta Protivanská

  Hodnota moci, vlivu a peněz nemusí být na první pohled na muži vidět. Hodnota vzdoru, odvahy, síly a schopnosti velet podle mého názoru vidět je. A to je zvlášť pro ženy přitažlivé. Je to symbol toho, že takový muž nás a naše potomky dovede ochránit. Tento hrdina se vášnivě a spontánně postavil za svůj národ. A to je sexy.

 • 3.Zdravý a přitažlivý

  Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj
  Odpovídá: psycholožka Radana Rovena Štěpánková

  Je třeba si uvědomit, že je herec a jako herec umí ovlivňovat a vzbuzovat emoce řečí těla, což u vůdců i v historii je běžný jev. Vůdce dokáže vystupovat a ovlivňovat masové mínění právě řečnickými projevy. Umí probouzet soucit, mluví z pozice oběti a říká jasně a srozumitelně naslouchajícímu davu, kdo je nepřítel a co má dělat a co za to dostane. Balancuje na hraně citlivého člověka a zároveň sebevědomého vůdce.

  Některé ženy ho vnímají jako sexy symbol. Má svalnatou postavu a působí zdravě a mladě. Zdravě vypadající lidé získávají obecně snadněji sympatie. Žijeme v době skupinového, až davového vymezování se. V psychologii davu se emoce přenáší na nevědomé úrovni. Jistě tomu napomáhá i obraz z médií a společenské klima.

  Video  Volodymyr Zelenskyj si pravidelně udržuje kondičku  - Instagram
  Video se připravuje ...

 • 4.Drsný i jemný

  Prezident Volodymyr Zelenskyj v Kyjevě.
  Odpovídá: numeroložka Lenka Suchardová

  Silná a odhodlaná osobnost, jejíž moc ještě není zcela na vrcholu. Je to dobrý stratég v dlouhodobém plánování, ale i v případě problému nebo narušení jeho plánů se dokáže pohotově zkoncentrovat a vymyslet náhradní řešení či cestu. Jakékoliv nečekané komplikace a způsobený chaos a tlak ho o to více nabudí k tomu, aby okamžitě našel východisko, bezpečný bod, konkrétní místo, přesný čas, spolehlivé lidi a dosáhl svobody a spravedlnosti pro sebe i druhé.

  Pro ženy začal být atraktivnější už od loňského roku, jak se projevoval veřejně, ale především v soukromí. Momentálně však vzrostla jeho akčnost, rétorika, schopnost řešit a hájit a současně s tím dokáže vysílat signály klidu, soucitu i naděje. Tím, že dokáže střídat role bojovníka a ochránce, být drsný i jemný a empatický, tím na ženy udělal dojem.

 • 5.Urputný a hrdinný

  Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v pondělí večer natočil video jako důkaz, že se nachází v prezidentském paláci v Kyjevě, že se neschovává: Ukrajina se nevzdá, po nepříteli nebude ani památky.(8.3.2022)
  Odpovídá: astrolog Raven Argoni

  Podle data narození 25. ledna 1978 má v nativním horoskopu spojení Slunce – Merkur ve Vodnáři. Už to samo o sobě dává tušit, že máme před sebou herce, siláka, který vbíhá do manéže, aby sklidil obdiv publika, a spisovatele, který očekává, že bude hrdinou, tomu ostatně napovídá i to, že se jeho portrét už dostal i na trička a na polštáře.

  Volodymyr se narodil dva dny po úplňku, to přicházejí na zem mimořádně silné a charismatické bytosti, Mars je na hranici mezi Rakem a Lvem, na samém začátku Lva, Rak je kardinální znamení, Lev je mimořádně silné znamení, Mars je planeta síly, mužnosti. Zde máme co do činění s člověkem mimořádně silným a dalo by se říct i urputným, ať už to budeme chápat v dobrém, nebo i horším slova smyslu. Jeho charakteristika odpovídá archetypu hrdiny a to je také důvod, proč je sexuálně přitažlivý.

  Zůstávám v Kyjevě, neschovávám se. Prezident Zelenskyj promluvil z paláce

  Video  Zůstávám v Kyjevě, neschovávám se. Prezident Zelenskyj promluvil z paláce  - instagram.com
  Video se připravuje ...

Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud