Milují Češi kuřata? Zdá se, že ano, jinak by řetězec KFC neotevřel již 100. restauraci!

Autor: nguan - 
16. 9. 2019
12:00

První restaurace s ikonickým plukovníkem Sandersem v logu byla v ČR otevřena v prosinci roku 1994 v pražské Vodičkově ulici. 10. září tato značka slavnostně otevřela svou 100. restauraci a slíbila, že tím zdaleka nekončí! 

Stalo se tak v Bucharově ulici v Praze 5 ve stejný rok, kdy značka slaví 25 let na trhu. Do konce roku má přibýt dalších 5 provozoven, což znamená, že se KFC nehodlá zastavit a plánuje nadále expandovat. Bylo nám prozrazeno, že se v dlouhodobějším horizontu dočkáme 200 restaurací. No, uvidíme!

Proč se KFC těší stále větší oblibě?

Úspěch můžeme KFC přisuzovat v první řadě za opravdu jedinečnou a vynikající chuť smažených křidélek, které si každodenně zákazníci odnášejí v notoricky známých kyblících. Během 25 let přibyly další produkty, jako jsou Twister, Qurrito nebo kuřecí hamburgery mnoha druhů, jejichž nabídka se obměňuje i podle sezóny. V neposlední řadě je to stoupající obliba konzumace kuřecího masa, která je v současnosti více než dvojnásobná v porovnání s rokem 1994. Kuřata jdou v ČR zkrátka na dračku!

Nová služba Objednej&Vyzvedni 

Pokud vás už nebaví vyčkávat ve frontě, máte se na co těšit. Čerstvou novinkou v KFC je služba Objednej&Vyzvedni. Jedná se o mobilní aplikaci, s jejíž pomocí si jídlo objednáte a poté v určený čas vyzvednete přímo ve vámi zvolené pobočce. Tato služba bude postupně spuštěna ve všech restauracích.

KFC přejeme mnoho úspěchů do dalších let a našim čtenářům dobrou chuť!

 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Další videa