Středa 21. února 2024
Svátek slaví Lenka, zítra Petr
Oblačno, déšť 9°C

Žije s vědomím, že neuvidí syna vyrůstat! Argentinský lékař (83) zplodil potomka se svou o čtyřicet osm let mladší ženou

Autor: pma - 
27. června 2022
19:33

Uznávaný argentinský odborník na výživu Alberto Cormillot má svých třiaosmdesáti letech věk spíše na dědečka, ovšem je z něj tatínek. Se svou manželkou Estefaniou Pasquiniovou (35) se jim na podzim loňského roku narodil chlapeček jménem Emilia. I když si lékař otcovství užívá, pro deník New York Post přiznal hořkou pravdu.

Namísto klidného užívání důchodu má třiaosmdesátiletý argentinský lékař a přední odborník na výživu Alberto Cormillot o zábavu postaráno. Na podzim loňského roku se i přes svůj ctihodný věk stal tatínkem malého Emilia. Toho mu porodila jeho manželka Estefania Pasquiniová se kterou jsou svoji od roku 2019. Věkový rozdíl mezi manželi činí čtyřicet osm let.

Každý den si užívá naplno 

Estefania otěhotněla poměrně nečekaně poté, co se dlouhodobě léčila na neplodnost. Alberto se však k celé situaci postavil jako správný muž a otcovství si i přes svůj věk snaží užívat na maximum.  „Jsem si vědom, že život není nekonečný. Ten malý kluk je teď a tady a já ho budu doprovázet dokud to půjde,“ sdělil deníku New York Post Alberto. „Dokud nenastane můj čas, plánuji si užívat každý den naplno a mít spíše si krátkodobější plány,“ popsal lékař.

Alberto také popsal, že chce, aby po něm něco synkovi zůstalo. „Rozhodl jsem se mu nahrávat hlasové zprávy na Whatsuppu, aby si je mohl pustit, až tu nebudu,“ řekl tatínek. „Snažím se nedramatizovat věci, jen zaznamenávám realitu života,“ dodal Argentinec.

Porazil rakovinu 

Život si na Alberta v průběhu let připravil těžké zkoušky. V roce 2017 mu zemřela milovaná první manželka Monika Arborgastová, se kterou má dva dospělé syny Reneho a Adriana. K tomu má argentinský specialista tři krásné vnučky. V roce 2012 mu byla diagnostikována rakovina tlustého střeva, avšak lékařům se podařilo všechny nádory odstranit.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi