Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Oblačno 6°C

Tragédie na den matek: Žena zavraždila své tři děti, pomáhal jí 16letý syn!

Autor: pma - 
11. května 2022
21:27

Děsivé zprávy přinesl americký deník New York Post. Američanka Angela Flores (38) v neděli, ve svátek všech maminek, spáchala nepochopitelné. Ze světa sprovodila své tři děti Nathana (†8), Kevina (†10) a Natalii (†12). Na živu nechala jen nejstaršího šestnáctiletého syna, který jí s vraždou sourozenců pomáhal.

Americkým Los Angeles otřásl začátkem týdne hrůzný případ. V neděli ráno, ve svátek všech matek, policie nalezla v domě na Victory Boulevard tři mrtvé zavražděné děti - Nathana (†8), Kevina (†10) a Natalii (†12). K vraždě se přiznala jejich matka Angela Flores (38). Tu kriminalisté v neděli večer obvinili z násilného zabití svých tří potomků a převezli ji do věznice LA County. Kauce na propuštění byla stanovena přibližně na sto padesát milionů korun.

Kde je moje Bible? 

„Smrt těchto tří dětí je opravdu strašná a tragická. Jako rodič a prarodič posílám upřímnou soustrast lidem, kteří je milovali,“ uvedl v prohlášení po tragédii okresní prokurátor LA County George Gascon.

Sousedka Prisila Canales, která žije poblíž domu, kde k nálezu tělíček došlo, americké zpravodajské stanici CBS News popsala, co se dělo před vraždami. „V sobotu večer jsem ji (Angelu Flores) slyšela křičet. Pořád tak divně vyskakovala a volala 'Kde je moje Bible? Kde je moje Bible?‘" vypráví sousedka. Podle ní slyšela matku křičet ještě několikrát. Údajně se měla Angela hlasitě modlit a v blízkosti okolních domů zapalovat svíčky.

Nejstarší bratr s mordem sourozenců pomáhal 

Způsob, jakým děti matka zabila, policie nezveřejnila. Spekuluje se, že k usmrcení došlo zastřelením. Tři zesnulí sourozenci nebyli ale jedinými dětmi, které Angela měla. Další tři děti má v péči jejich otec a žijí s ním mimo Los Angeles. Jenže v domě, kde k tragédii došlo, žil ještě jeden šestnáctiletý syn. Toho ale Angela nezabila. Teenager totiž matce s vraždou sourozenců pomáhal. Jeho identitu kvůli nízkému věku policie nezveřejnila, potvrdila však, že byl mladík stejně jako jeho matka zatčen a obviněn z jedné vraždy.

Podle okresního prokurátora LA County George Gascona tamní policie spolupracuje s detektivy, aby mohly být soudu předány všechny důkazy a podklady pro poslání ‚matky vraždenkyně‘ do vězení.

 

pindal ( 11. května 2022 22:23 )

To bude,asi ta vražedkyně,no nevypadá na to?

pindal ( 11. května 2022 22:11 )

Vždyť Amerika je náš vzor?Každou chvíli se objeví zprávy podobného chování lidí v Americe.To nebude žádný šťastný národ,nebo co to je.My,sice,taky nejsme nic moc,ale v globále jsme nadprůměrní a ke svému vzestupu by jsme měli lépe vybírat .

kralovna-vsech-mori ( 11. května 2022 22:09 )

Kriste pane. To je hrozné. Kdo je na té první fotce?

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání