Čtvrtek 1. června 2023
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil
Polojasno 25°C

Naháč se vplížil do postele seniorky: Jako rukojmí ji držel 17 hodin!

Autor: štt - 
11. února 2022
21:32

Nahý muž se vplížil do postele osmdesátileté ženy v Chicagu a držel ji 17 hodin jako rukojmí. Nakonec byla zachráněna díky dceři, která kvůli podezření zavolala do bytu policii. Zarazilo ji totiž, že ji matka v herní aplikaci Worldle už dlouho nepožádala o pomoc.

Denyse Holtová v sobotu spala, když se do jejího domu ve čtvrti Lincolnwood ve Windy City vloupal duševně nemocný muž, napsal server New York Post. Dvaatřicetiletý James H. Davis III., který se během vloupání pořezal o rozbité okno, vklouzl ženě postele a ohrožoval ji ostrými nůžkami.

„Byla jsem naprosto v šoku,“ řekla Holtová, která se během únosu snažila zůstat co nejvíc klidná. Muž jí dále přikázal, aby se spolu s ním osprchovala, ale pak se rozmyslel, protože mu byla zima. Přikázal jí proto, ať se vykoupají ve vaně.

Dceru Meredith, která žije v Seattlu, překvapilo, že jí matka nenapsala o pomoc s hádankou, jak to obvykle dělá. „Ráno jsem starší dceři neposlala Wordle, což ji vyvedlo z míry,“ řekla Holtová. Dcera poté zavolala policii, která v neděli 6. února po deváté večer přijela k Holtovým domů. Zásahová jednotka nakonec musela použít paralyzér, aby muže po několikahodinové potyčce přemohla.

„Nikdy v životě by mě nenapadlo, že se mi někdy něco takového stane,“ řekla Holt-Caldwellová reportérům televize. Davis byl obviněn z vloupání do domu, z únosu s přitěžujícími okolnostmi při použití nebezpečné zbraně a z útoku na policistu. „Můžu říct, že jsem měla nakonec velké štěstí,“ řekla Holtová, které se nic nestalo.

Wordle, který vyvinul newyorský softwarový inženýr Josh Wardle, je nejnovějším virálním trendem mezi slovními hádankami na sociálních sítích. Hráči musí uhodnout správné slovo o pěti písmenech na pouhých šest pokusů, přičemž jako nápovědu používají pouze písmena na tabuli.

russoo ( 11. února 2022 22:21 )

Babka byla asi celá šťastná, chytla čtvrtou mízu, tak zapoměla napsat dceři a kazišučka jim to překazila

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání