Sobota 25. května 2024
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, bouřka 20°C

Policie našla pohřešované dítě (†1) z Floridy: Propadlo se pod ním víko od septiku

Autor: štt - 
10. dubna 2022
13:39

Policisté po několika dnech pátrání našli pohřešovaného ročního chlapce. Objevili jej mrtvého na dně septiku nedaleko rodinného domu. Vše nasvědčuje tomu, že se jedná o nešťastnou náhodu.

Od konce března byl pohřešován chlapec José Lara. Floridští policisté po několika dnech pátrání nalezli jeho tělo na dně septiku. Teprve oční batole nejspíše do díry spadlo bez cizího zavinění, informoval sever New York Post.

„Domníváme se, že chlapec se propadl pod shnilým krytem,“ uvedl novinářům šerif okresu DeLoach. Ani ne dvouletý chlapec byl naposledy viděn na rodinném dvorku, kde si hrál se svou sestrou. Ve chvíli, kdy matka odešla s dcerou do domu, José zmizel. Policisté ihned vyrazili s cvičenými psi ohledávat okolí města Crescent City.

Nicméně nenarazili na jakoukoliv stopu. Rozhodli se proto vypustit septik nacházející se asi sto metrů od rodinného domu. Na jeho dně objevili tělo mrtvého dítěte. Matka se svými dětmi teprve nedávno přestěhovala z Hondurasu na Floridu. Místní pastor Albert Gutierrez, který bydlí v těsném sousedství s rodinou, odmítl situaci komentovat.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání