Neděle 24. září 2023
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Zataženo 17°C

Dětská maminka Dáša (15) šokuje: Musím na potrat!

Autor: rc - 
11. srpna 2021
13:51

Není to tak dávno, co dětská maminka Dáša (15) na sociální síti oznámila, že je podruhé těhotná. Máma pomalu roční holčičky však uvedla, že těhotenství v tak mladém věku jí zničilo dočista život, a nebyla si tak jistá, zdali si má druhého potomka nechat, nebo jít na potrat. Svízelnou otázku proto položila svým fanouškům, aby jí pomohli v rozhodování. Nakonec však všechno skončilo jinak. Dáša oznámila, že se druhého dítěte vzdát musí.

Příběh ruské dívky Dáši šokoval před dvěma roky celý svět. Rodačka z ruského Krasnojarsku na sociálních sítích oznámila, že je v jiném stavu se svým přítelem, jemuž bylo tehdy pouhých deset let. Nakonec se však ukázalo, že je všechno jinak. Lékaři totiž uvedli, že je nemožné, aby byl desetiletý chlapec otcem, jelikož jeho tělo ještě není schopné produkovat spermie. Dáša proto obrátila a přiznala, že otcem dítěte je patnáctiletý mladík, který ji znásilnil.

Případem se stále zabývá policie. Dáša zatím přivedla na svět holčičku Emilii, která se narodila v červenci roku 2020. Nyní však na sociální síti fanoušky, kterých má neuvěřitelných 650 tisíc, šokovala znovu. Přiznala, že je opět těhotná! Otcem má být sedmnáctiletý expřítel. Ovšem dětská maminka z nového těhotenství nadšená zrovna nebyla. Již v minulosti se svěřila, že jí dítě naprosto zničilo život.

Hlasování o potratu

Na sociální síti svým fanouškům proto položila šokující otázku a to, zdali má jít na potrat, nebo si dítě nechat. „Nevím, co mám dělat, vážně nevím. Nevím, zda se rozhodnout pro potrat, protože neznám přesný věk dítěte,“ svěřila se svým fanouškům s tím, že druhé dítě by už nebyla schopná vychovat a neměla by na něj čas. Nakonec však za ni podle informací The Sun nerozhodli fanoušci, ale lékaři.

„Nevěděla jsem, jak vám to říct, ale zítra půjdu na potrat. Celý den se třesu. Není to proto, že bych to chtěla, ale mám velké zdravotní problémy a nemohla bych rodit,“ oznámila svým sledovatelům s tím, že jí lékaři měli říct, že: „Pokud si nechám toto dítě, zemřu, nebo to dítě.“ Dáše údajně hrozil potrat. „Bylo mi řečeno, že mohu zemřít. Sakra, je pro mě těžké vědět, že přijdu o dítě,“ dodala.

Byznys na sociálních sítích

Pochybná sláva, kterou získala celosvětově díky svému příběhu, že otěhotněla s desetiletým chlapcem, jí přinesla velký počet fanoušků na sociálních sítích, na nichž vydělává pořádný balík peněz. Výtěžek ze sociálních sítí jí přináší dvanáctinásobek průměrného měsíčního platu v regionu Krasnojarsku. Mnozí fanoušci na sítích ji obviňovali, že využila téma potratu, aby se jí zvýšila sledovanost.

Na profilu totiž sdílela videa z nemocnice ve svém rodném městě. Komentářům, v nichž ji fanoušci obviňovali, že z potratu si akorát získává větší popularitu, se bránila. „Pronajala jsem si městskou nemocnici kvůli publicitě? Lidi, přestaňte ve všem vidět jen reklamu. Pokud s vámi někdo sdílí něco, neznamená to, že jde jen o publicitu,“ ohradila se Dáša.

VIDEO: Rané příznaky těhotenství. Kdy je správný čas udělat si těhotenský test?  

verka1 ( 11. srpna 2021 17:56 )

Rodiče, antikoncepce a zašít pi.pku.

blamal ( 11. srpna 2021 15:50 )

A zaroven ji sesekal zadek do modra a vyrval wifinu ze zasuvky a mobil hodil do reky? Jeji rodice musej bejt uplne vylizany.

begonie ( 11. srpna 2021 14:50 )

Nenašel by se v jejím okolí někdo, kdo by jí vysvětlil, že existuje antikoncepce?????

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud