Sobota 2. prosince 2023
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav
Zataženo, sněžení -2°C

Dáša (15) je podruhé těhotná. Se stovkami tisíc fanoušků teď řeší, zda jít na potrat, nebo ne

Autor: ran - 
9. srpna 2021
13:43

Spekulace o druhém těhotenství dětské maminky Dáši (15) se potvrdily. Nyní děvče se svými 750 000 fanoušků na sociálních sítích řeší, zda má dát pokyn k ukončení těhotenství, nebo přivést na svět i své druhé dítě.   

Když bylo této Rusce z Krasnojarsku třináct let, vyhlásila na sociálních sítích, že je těhotná s 10letým chlapcem. Poté co lékaři vyvrátili, že by Ivánek mohl být otcem dítěte, protože jinochovo tělo ještě neprodukovalo spermie, Dáša přiznala, že ji znásilnil 15letý známý. Případ znásilnění stále vyšetřuje policie.

Dětská matka nakonec v červenci 2020 porodila zdravou dceru Emiliu a svět si oddychl. Ne však na dlouho. Nyní se totiž potvrdilo, že Dáša nosí pod srdcem druhé dítě. Jeho otcem by měl být jistý Maksim (16), její nový přítel. Podle dívčiných vlastních slov to nikdo jiný být nemůže, protože v poslední době s nikým jiným nespala.

Jak se podle webu deníku Daily Star dívka nechala slyšet, její roční dcera, kterou nyní vychovává, jí prý „zničila život“. K druhému děcku, které by měla přivést na svět, se proto staví značně váhavě.

„Nevím, co mám dělat, vážně nevím,“ radí se teď se svými fanoušky na sociálních sítích, kterých má kolem 750 tisíc. „Nevím, zda se rozhodnout pro potrat, protože neznám přesný věk dítěte,“ říká s tím, že pokud mu již bylo šest týdnů, je považován za plod a potrat by byl značně ztížený.

Druhé dítě ale prý už mít nemůže. „Uvědomuji si, že nejsem schopná vychovávat další dítě. Už mám jedno, na druhé bych ani neměla čas,“ uvažuje Dáša. 

Dívenka si svojí pochybnou slávou vydělává prostřednictvím Instagramu a dalších sociálních sítí v přepočtu kolem 150 tisíc korun, což 12krát převyšuje průměrnou mzdu v oblasti, kde žije. TikTok, kde měla milion fanoušků, jí ale účet zablokoval.

Reakce Dášiny matky Eleny (36) a přítele Maksima byly, jaké byly. „Mám na tebe vzít řemen?“ citovala dívka maminčina slova. „Jseš tak blbá... Jsi zas v tom a řekneš, že já jsem otec? Ty snad nemáš mozek!“ měl prohlásit pro změnu přítel. Prý se ale již za svá neomalená slova omluvil.

Dáša podle vlastních slov používala antikoncepční pilulky, prý ale zřejmě nezafungovaly. Kritici na sociálních sítích se jí zeptali, proč s přítelem nepoužívali prezervativ. „Zeptejte se Maksima, proč nepoužil kondom, ne mě!“ odvětila. 

Názor na to, že je na sex ještě příliš mladá, má Dáša také. „Pokud je někdo připravený na pohlavní styk a důvěřuje svému partnerovi nebo partnerce, je to v pořádku. Proč čekat až do 18. narozenin?“

oliiiii3 ( 10. srpna 2021 16:55 )

Za to může Corona, byla velká nuda

kralovna-vsech-mori ( 9. srpna 2021 18:04 )

Z jakého? To bych teda ráda věděla. Tyhle scvrlý hrdiny jako seš ty mám ráda jako osinu v pé-deli.

Matos7 ( 9. srpna 2021 15:52 )

Jasný z jakého etnika pochází. A bude jich mit asi 20.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud