V poslední době se o Gábině psalo hlavně v souvislosti s jejím rozvodem a drsným bojem o majetek s exmanželem Petrem Koukalem (35). Ovšem teď přišla další, o poznání příjemnější a radostnější kapitola v jejím životě.

Z Koukalové se za pár měsíců stane poprvé maminka! Své těhotenství v pondělí ráno oznámila divákům televize Prima v pořadu Nový den, kterým provází moderátor Libor Bouček (40). „Jsme obrovsky vděční, že nás s mým přítelem Milošem potkala tato radostná událost. Bereme to jako dar, kterého si moc vážíme a moc se na něj těšíme. Vyhlídky na rodinu jsme měli od začátku oba, ale vzhledem k mému pracovnímu vytížení a méně příjemným okolnostem, kterým už nějakou dobu čelím, jsme neplánovali a nechali tomu volný průběh. Neříkám, že jsme nebyli překvapeni, že to šlo tak rychle, ale o to víc se těšíme, protože je vidět, že ten malý, nebo malá, chce být s námi co nejdříve.“ Sotva si tak na ni diváci zvykli jako na moderátorku primáckého pořadu Showtime, už se s ní mohou zase loučit - je totiž jasné, že dřív, nebo později zmizí na mateřskou dovolenou.

VIDEO: Gabriela Koukalová v 7 pádech Honzy Dědka: Rozvod bych nikomu nepřála, ale nejde o život!

Video
délka: 01:07.40

Gabriela Koukalová v 7 pádech Honzy Dědka: Rozvod bych nikomu nepřála, ale nejde o život! FTV Prima

„Na Primě jsem musela barvu přiznat v momentě, kdy hlavní kostymér dostal zákaz oblékat mě na vysílání do lahvově zelených šatů s tím, že mi dělají velké břicho,“ řekla bývalá biatlonistka, kdy přišel ten moment, co se pochlubila s radostnou novinou svým televizním kolegům.

A s těhotenstvím Gabriela Koukalová přišla ještě s jednou velkou novinkou! Tedy, Koukalová už vlastně ne! „S tím souvisí i návrat k mému rodnému příjmení. Jako Gabriela Koukalová jsem uzavřela minulost a jako Gabriela Soukalová začínám žít nový, spokojenější život, s dalšími výzvami, které osud přinese. Jedno vím ale jistě, nudit se nebudu!“ smála se viditelně šťastná a spokojená, i když jí rozvod s bývalým badmintonistou Petrem Koukalem (35) přidělává pomyslné vrásky na čele.

Na potomka se ale těší společně s partnerem Milošem, jehož veřejnosti představila teprve nedávno, v únoru 2021. Randí spolu již delší dobu, ale už dříve bývali blízkými přáteli, jak pak Gábina prozradila. Dokonce už sdílejí společnou domácnost.

Zda dvojice oslaví časem i svatbu, je zatím ve hvězdách. Každopádně půvabná bývalá hvězda biatlonu se dříve nechala slyšet, že se do vdavků moc nežene - není divu, vždyť soud ji rozvedl teprve v říjnu 2020 a od té doby stále s bývalým mužem nemají vše vyřešené. „Po zkušenostech z minulosti ale nejsem svatbám úplně nakloněná, takže v tomto směru bych rozhodně nepospíchala,“ tvrdila pro iDNES.cz.

VIDEO: Gabriela Soukalová v NOVÉM DNI oznámila, že je těhotná!

Video
délka: 11:47.28

Gabriela Soukalová v NOVÉM DNI oznámila, že je těhotná! FTV Prima

Fotogalerie
47 fotografií