Chtěla na manželství vzpomínat v dobrém, ale ublížil jí tak, že to jde jen velmi těžko. Bývalá biatlonová královna a nynější moderátorka primáckého pořadu Showtime promluvila pro Blesk o tom, že jí exmanžel po rozvodu nejen vyměnil kódy od dveří jejich vily v Hořovicích, ale také vyluxoval její konta. A ještě jí byl během manželství nevěrný. „Varovné signály od okolí jsem ignorovala. Bohužel i od mých přátel,“ posteskla si Gábina v nejnovějším rozhovoru pro Blesk.

Podobně hořkou zkušenost má s Koukalem i Lucie Šilhánová. „Uháněl mě asi rok, ale já s ním nejdřív nechtěla mít nic společného, protože ho předcházela pověst kluka, který je tu pro každou holku. Chápejte: doslova pro každou...“ promluvila moderátorka Evropy 2 už dříve v projektu Bez frází. Koukala sice přímo nejmenovala, ale uvedla křestní jméno Petr a z kontextu jasně vyplývá, o kom je řeč. Šilhánová to koneckonců naznačila i včera, když ji Blesk kontaktoval poté, co promluvila Koukalová.

„Četla jsem to, ale nechtěla bych se k tomu vyjadřovat. Už jsem k tomu řekla hodně...“ pronesla na adresu expartnera Koukala. Tomu podlehla, protože si prý myslela, že se po rakovině varlat změnil. „No, byla jsem blbá. Dál dělal přesně to, co se o něm tradovalo, a to ve velkém. Podváděl mě i s mojí kadeřnicí! Bral si ji dokonce k nám domů. A zdaleka nebyla jediná,“ přiznala Lucie s tím, že hrál hodně na city.

„Byl skvělý manipulátor a nejspíš se najde část lidí, která jeho schopnosti bude obdivovat, protože v tom byl fakt třída. Byl chytrý, uměl mluvit, navíc vynikal v intimních záležitostech, kde se nebál být absolutně otevřený,“ prozradila Šilhánová o Koukalovi. Prý byl tak věrohodný, že převezl i její mámu, která studovala psychologii! „Byla z toho podobně špatná jako já, protože nic nepoznala,“ vzpomínala Lucie před rokem.

VIDEO: Gabriela Koukalová 7 pádech Honzy Dědka: Rozvod bych nikomu nepřála, ale nejde o život!

Video
délka: 01:07.40

Gabriela Koukalová 7 pádech Honzy Dědka: Rozvod bych nikomu nepřála, ale nejde o život! FTV Prima

Po rozchodu se Lucie zavřela na tři dny doma a prý jen pila a zvracela, pořád dokola. „Ta představa, že jsem byla součástí jeho orgií, mě nutila dostat ze sebe všechno ven, abych se pročistila,“ prozradila s odstupem času, když už byla šťastně vdaná za Jaroslava Černého a byla maminkou dnes tříleté dcery Johanky.

VIDEO: Bitva Koukalové s exmanželem: Vybraná konta! A přítel Maciuchové o jejím umírání

Video
délka: 02:45.78

Bitva Koukalové s exmanželem: Vybraná konta! A přítel Maciuchové o jejím umírání Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
52 fotografií