Konec pohádky o 10letém otci: Nastávající maminka Dáša (14) řekla konečně pravdu!

Autor: jel - 
19. května 2020
05:30

Příběh těhotné Rusky Dáši obletěl svět. Tvrdila totiž, že otěhotněla s teprve desetiletým chlapcem Ivanem, tomu se však podle lékařů zatím ani netvoří spermie, a proto rozhodně nemohl být otcem nenarozeného dítěte. Nyní Dáša přiznala bolestivou skutečnost. Byla znásilněna!

„Tady je dlouho očekávaný příspěvek o biologickém otci,“ napsala školačka na sociální síť, kde během svého těhotenství získala obrovské množství sledujících. Po šokujícím přiznání si však své profily na Instagramu i na ruské síti VKontakte smazala.

„Je to pro mě bolestivé, dlouho jsem se přes to nemohla přenést a zanechalo to bolest v mé duši. Byla jsem znásilněna,“ svěřila se Dáša se smutnou skutečností. „Neřeknu vám, co se přesně stalo, protože vzpomínat na to je pro mě příliš velké utrpení,“ dodala také, že dlouho po strašné události nebyla schopná nic dělat.

Byla vyděšená a osamělá, trvalo jí velmi dlouho, než se vůbec dokázala svěřit své vlastní mamince, a proto popírala všechny zprávy, které se již dříve objevily v ruských mediích, že byla údajně znásilněna a tvrdila, že je otcem Ivan. „Nedokázala jsem to říci nikomu,“ popsala.

Napsala také, že hrůzný čin provedl šestnáctiletý mladík, který nebyl z její školy. „Byl opravdu tlustý a velký na svůj věk. Nejvíc se bojím, že ho někdy náhodou potkám ve městě,“ popsala nešťastná dívka svou obavu, protože i když policie zná totožnost násilníka, ten je zatím na svobodě.

Test DNA proběhne, až dívka porodí. Železnogorsk, kde se hrůzná událost stala, je na ruské poměry spíše menším městem, takže šance na náhodné setkání je mnohem vyšší.

Kacah ( 20. května 2020 19:50 )

Další kačeři tlama,co bude vyprávět za pohádku příště.

MichaHak ( 20. května 2020 10:45 )

jasne. a ted zrovna rika pravdu. a kazda slepice ji to veri. proste roztahla nohy kdekomu a najednou je s jednim tehtna a ani nevi s kym. a ted aby nevyadala blbe tak hazi jednu lez pres druhou. zname takovy

pajato73 ( 20. května 2020 07:57 )

tak to urcite.... jedna lez za druhou... znasilnena se chova jinak, urcite neprezentuje brisko a neukazuje radost z tehotenstvi... se s nim normalne vychrapala a ted ho moci do problemu, pac se za to stydi... kurvicka je to, ve ctrnacti byt tehotna... krava jedna... a na novinarich si privydelava taky...

janka69 ( 19. května 2020 23:42 )

aj tak si myslím že klame......

mislivec ( 19. května 2020 21:45 )

Tak toto je neuvěřitelně smutné doznání. Byl to obrovsky sylný příběh, 10letý taťka tlačí kočárek s miminkem... Celí svět by plakal dojetím. Takhle nás Dáša připravyla o krásné chvíle se správami o mladé rodině.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud