Čtvrtek 30. listopadu 2023
Svátek slaví Ondřej, zítra Iva
Zataženo, sněžení -1°C

Těhotná Dáša (14) se bojí porodu. Pomůžu ti, slibuje přítel Ivan (10), i když není otcem

Autor: ran - 
29. června 2020
05:13

Dívka, která ve 13 letech veřejně oznámila, že je těhotná, a to s 10letým klukem, se chystá brzy porodit. Postupem času se ukázalo, že desetiletý Ivan otcem být nemůže a že Dáša byla znásilněna. Klučina je přesto pevně odhodlaný stát nastávající náctileté matce po boku a dítě „vychovávat“ jako vlastní! Dáša se přitom hrozně bojí porodu.

Ve věku pouhých 13 let otěhotněla. Ale o tom, jak se to přihodilo, Dáša (14) nějaký čas mlžila. Chtěla před sebou i před světem skrýt krutou pravdu. Proto tvrdila, že otcem jejího dítěte je její přítel Ivan (10). Způsobila tak haló, které začal řešit celý svět. Když se prokázalo, že z biologického důvodu Ivan ještě není schopen žádnou ženu oplodnit, šla nakonec Dáša s pravdou ven. Přiznala, že byla znásilněna. Pravým otcem je 16letý mladík. Policie po něm pátrá.

Od vystoupení v televizi - v době, kdy ještě tvrdila, že dítě čeká s Ivánkem - stoupl Dáše počet fanoušků na sociálních sítích na 113 000. Stala se svým způsobem hvězdou a své „sledovatele“ pravidelně zásobuje novými podrobnostmi o tom, jak těhotenství prožívá.

Porod? Strašně se bojím!

V poslední době se tak od ní fanoušci například dozvěděli, že s blížícím se termínem porodu je čím dál tím víc ustrašená. Bojí se bolesti z přirozeného porodu, nejraději by prý proto porodila císařským řezem.

Upřímně, porodu se hodně bojím. Musí to strašně bolet... A přijdou kontrakce, ty jsou také nepříjemné. Už jen když se teď chci obyčejně vyspat, není to vůbec snadné,“napsala nastávající matka.

Ačkoli kolovaly zvěsti, že se vztah s Ivánkem Dáše rozpadl, ukazuje se, že pár zřejmě funguje dál. Podle serveru Daily Mail se Ivan k dítěti veřejně přihlásil a dojemně oznámil, že mu chce být co nejlepším otcem. A Dášu se snaží všemožně podporovat.

Těhotenství 13leté on-line

Lidé se o mladé matce také dozvěděli, že začátky těhotenství snášela s radostí, postupně ale přišly i negativní pocity. Během prvních tří měsíců hlásila, že trpí nevolnostmi, ty ale posléze přešly. Posléze informovala, že na ni přišlo pálení žáhy, zácpy a nízká hladina hemoglobinu.

Jak ale poučila fanoušky, kteří se strachovali o její zdraví, „takové věci jsou v těhotenství normální“. Sociálním sítím se svěřila i s tím, že se jí objevily strie, ačkoli dívka věřila, že se zrovna jí týkat nebudou. Podle psycholožky Oksany Anišenkové svěřování se na sociálních sítích Dáše pomáhá překonat trauma ze znásilnění. 

Aby nebylo už žádných pochyb o tom, že desetiletý chlapec nemůže mít ve svém věku děti, vystoupil v televizním pořadu „Otcem v 10 letech?!“ odborník doktor Evge Grekov. „Ověřovali jsme laboratorní výsledky třikrát. K omylu dojít nemohlo. Ivan je ještě dítě, žádné spermie se mu v těle nevytvářejí,“ řekl.

Bude DNA, najdou pachatele. Možná

Otec a pachatel údajného znásilnění policii uniká. Pátrání po něm ale nabere na obrátkách, jakmile se dítě narodí a bude možné mu odebrat vzorky DNA. Pak příběh dostane další rozměr a Dáša si určitě spoustu věcí nenechá jen tak pro sebe.

rukkapane ( 7. července 2020 09:07 )

Never vsem zvastum- jeste si vymysli 17 dalsich verzi - hlavne si mysli ze je z ni ***blita

rukkapane ( 7. července 2020 09:05 )

Proc 13 lety lolity znasilnujou Ivany? To uz nemaj nic lepsiho?

bullshit ( 29. června 2020 13:56 )

Způsobila tak haló, které začal řešit celý svět...

pjotri ( 29. června 2020 08:55 )

To vis, že ne. Proste si uzivala a nevyslo to. Prece neprizna, že studovala "univerzitu zivota"! Jediny logicky a nejvyhodnejsi vysvetleni je, ze byla znasilnena. Muze tak vzbuzovat litost. I kdyz... Ona nebude prilis vodotesna, kdyz tvrdila, ze ji prefikl ten desetiletej kluk. Je videt, ze jako spravna ruska lze a lze a lze. Az kluka lapnou a udelaji testy DNA, zjisti se, ze on to nebyl a prijde dalsi lez.

GeorgenakIoneny ( 29. června 2020 07:05 )

Těžko, je mu deset let.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud