Neděle 24. září 2023
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Zataženo 17°C

Dáša (14) tvrdila, že čeká dítě s kamarádem (10): Konečně porodila a ihned sdílela fotky

Autor: ran - 
17. srpna 2020
15:48

Dáša před necelým rokem způsobila poprask po celém světě, když oznámila, že otěhotněla s 10letým klukem. Postupem času vyšlo najevo, že je to všechno trochu jinak - dívku prý znásilnil starší chlapec. Dáša si ale svoji nečekanou slávu docela užívá a zásobuje své fanoušky na sociálních sítích novými a novými zprávičkami o tom, jak se jí daří. Teď porodila a plánuje se svým „klukem“ (11) budoucnost.

Ruska Darja alias Dáša (14) porodila zdravou holčičku v porodnici ve městě Krasnojarsk na Sibiři a nahlásila to samozřejmě na sociálních sítích. Tam ji kvůli jejímu příběhu sleduje přes 350 tisíc fanoušků! Dívka se do světových médií dostala, když v ruské televizi v pořadu vysílaném v nejsledovanějším čase prohlásila, že čeká dítě se svým „přítelem“ Ivanem, kterému tehdy bylo 10 let (nyní 11).

Ten se k dítěti hlásí, i když otcem není a být nemůže - lékaři totiž potvrdili, že z vyšetření je zřejmé, že Ivanovi se ještě netvoří spermie, je tedy de facto stále neplodný. Dáša se později přiznala, že ji znásilnil starší chlapec (16), kterého zná. Ivánek se ale k dítěti nadále hlásí a s Dášou minimálně na sociálních sítích vystupují stále jako „pár“. K porodu ale mladíčka vzhledem k věku nepustili.

Další nové zážitky 

Dívka po celou dobu těhotenství čile komunikuje na sociálních sítích. Její příspěvky se během měsíců „čekání“ týkaly především toho, jak prožívá zvětšující se těhotenské bříško, trablů nastávajících maminek a toho, jak moc se ona sama bojí porodu. Také se neostýchala radit těhotným, jak se vyrovnat s různými problémy, případně co si určitě nezapomenout vzít s sebou do porodnice - pantofle, nabíječku, plenky!

Ke svému nejnovějšímu zážitku doplnila i podrobnosti. „Porodila jsem kolem 10. hodiny ráno a porod to byl těžký.“ Jak napsal Daily Mail, počítá se s tím, že dojde k porovnání DNA údajného pachatele znásilnění a novorozence. 

Jak to spolu mají a nemají

Těsně před porodem Dáša také zveřejnila, jak to mezi ní a „přítelem“ je. „Nebydlí se mnou, ale někdy u mě přespává. V 16 letech se přihlásí k otcovství, i když samozřejmě záleží na tom, jak to všechno mezi náma bude.“ Dříve to celé proběhnout nemůže už proto, že v Rusku je sex zákonný právě od 16 let.

Svůj příspěvek o skutečném způsobu početí dítěte musela Dáša z příkazu policie smazat, protože je věc nyní ve stádiu vyšetřování. „Zakázali mi o postupu ve vyšetřování dávat jakékoli informace,“ doplnila. 

Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud